Jaka jest najlepsza sieć komórkowa?

Ja mam plusa, abonament ale zastanawiam się nad zmianą sieci na jnu mobile, większość opinii które przeczytałam na tym blogu jets pozytywna, to chyba jednak warto bo oferta jest interesująca.

kto dzisiaj pisze smsy?.

Jak dla mnie to najlepsza siec to taka która jest w miare tania i nie ma problemow z zasięgiem. Z tym w Polsce jest różnie. Na pewno zasięgu niema w pociągach, nieważne z jakiej sieci by się korzystało xP.
Sam korzystam z Virgin mobile, nie jest to najlepsza sieć, ale nie narzekam. Zawsze warto przejrzeć oferty w wybrać coś skrojonego na miarę potrzeb klienta.

Każdy ma swoje wymagania, co do pakietów, w danej sieci. Ja od 4 lat mam Play na kartę, nie narzekam. Pakiety są sensowne i w miarę tanie. Dodatkowo darmowe sms’y i rozmowy na zawsze, w Play. Czego chcieć więcej.

Zdecydowanie i bezapelacyjnie najlepszą siecią komórkową jest ta w której się znajduję ja. Dziękuję za uwagę :stuck_out_tongue:

Teraz jest super pakiet nielimitowane rozmowy, smsy i 10Gb internetu za 30zł na 60 dni, ciekawe jak długo pobędzie :stuck_out_tongue:

Jak dla mnie najlepsi są wikingowie. Za 25 ziko mam praktycznie wszystko za darmo i 15 giga internetu. Przebijcie to

29 zł, nielimitowane rozmowy, smsy, mmsy, 30 GB neta. Pobiłem?

1 polubienie

Ja mam chyba nawet więcej tych GB (~ 35 GB), ale w lutym operator mi wyłączy specjalną ofertę.

Nielimitowany roaming do 30 złotych to by może było coś (a nie np. do 2 - 3,5 GB w ofercie).

To się nie zdarzy, bo operatorzy nie będą dopłacać do interesu.

1 polubienie

Sieć to radzę wybierać na podstawie opinii o zasięgu od znajomych i rodziny. Nie jest problemem dostać nolimit poniżej 30 zł ze sporym pakietem netu. Problemem jest wygodnie z tego korzystać, zamiast łączyć się po jakimś H+, bo zasięg kiepski.

Zawsze można kupić startery od Tmobile, Plusa, Orange i zobaczyć samemu jak wygląda zasięg w miejscach i na trasach które nas interesują

Tak, przy czym obecnie jest to trochę niewygodne. Dawniej kupowałeś, sprawdzałeś i w kosz. Teraz o ile się nie mylę, to trzeba się zarejestrować, by w ogóle móc się połączyć z siecią - chyba że jest jakiś okres próbny, o którym nie wiem.

Trzeba, ale można to zrobić w wielu miejscach, osobiście wybrałbym się do jakiejś większej galerii handlowej bo tam najczęściej jest komplet salonów wszystkich operatorów. Jak ktoś mieszka dalej no to zostaje weryfikacja przez internet. Moim zdaniem ten czas i pieniądze poświęcone na test i tak będą więcej warte niż opinie przypadkowych osób na forum :wink:

Ale ja napisałem “znajomych i rodziny”, czyli osób które mieszkają w twojej okolicy i którym można ufać.

To nie zawsze jest do zrobienia, przykładowo mój znajomy zmienił sieć dla swojej firmy bodajże z T-mobile na Orange. Kilkadziesiąt numerów, zaproponowali mu świetną ofertę cenowo i dorzucili laptopa no i zgodził się. Wszystko super dopóki nie pojechał do siebie na działkę. Tam zero zasięgu, bo w pobliżu był maszt T-mobile i Plusa ale Orange nie. I co? Kupił sobie nowy numer w Tmobile i podawał go ludziom żeby mogli go złapać w razie gdyby coś sie działo a on był nad jeziorem. Więc nie zawsze opinie rodziny i znajomych wystarczą :wink: musiałby wozić 4 osoby, każdą z innej sieci po wszystkich miejscach które odwiedza i sprawdzać czy da się tam korzystać z usług.

Długo byłem w orange.Nawkurzałem się sporo …na ukryte koszty.Raz podsunięto mi umowę na trzy lata a miała być na dwa.Teraz jestem w premium mobile.Bezstresowo-nie trzeba uważać na każdym kroku,że Ci coś ktoś doliczy.Jakby ktoś potrzebował linka ↓

PremiumMobile