Jaka jest najlepsza sieć komórkowa?

Witam miałem już wiele lat kartę na T-Mobile wczoraj zdecydowałem się kupić starter Plus 5

Dziś nie wyrabiam. Muszę zmienić kartę go plus mnie denerwuje

Jaką polecacie ???

Napiszcie i opiszcie jakie są promocje !!

Ja mam od początku odkąd ta sięc powstała Play jest to według mnie najlepsza sięć, ma najtańsze sms i rozmowydo WSZYSTKICH SIECI !!

Dodam że dla zwykłego użytkownika karty najlepsza taryfa będzie play fresh.

Nie ma najlepszej sieci, każdy wybiera co mu wygodnie.

Przejrzyj oferty :slight_smile:

Ja ze swojej strony tylko powiem, że ja mam Play i na razie nie narzekam :smiley:

a czemu cie tak plus denerwuje? ;p też nie lubie tej sieci;p (miałem kilka nie miłych wydarzeń, co prawda plus uwzględnił reklamacje ale niesmak pozostał)

Wybierz taką sieć, która dla Ciebie będzie najlepsza, to znaczy da ci to, z czego będziesz najczęściej korzystał w najtańszej cenie. Ja mam Playa Fresh bo lubię jak wszystko jest mniej więcej w jednej stałej najtańszej opłacie bez wdrażania jakichkolwiek pakietów. W innych sieciach pakietów do włączenia jest od zatrzęsienia, że nawet nie patrze w ich stronę. No i przede wszystkim Play jest najtańszy, a do własnej sieci to już na pewno najtańszy.

Kiedyś (2005-2007) też miałem Plusa (na kartę) i jakoś źle nie było, od potem (2008) do dziś mam T-Mobile (co jeszcze nie tak dawno było Erą) i też specjalnie nie narzekam. Koszta w każdej sieci są podobne. Ja mam t-mobile bo akurat jestem związany umową na telefon, więc przez najbliższe 2 lata raczej nie zmienię. Najlepiej wybierz sieć z jakiej korzysta większa część twoich znajomych i rodziny, wtedy będziesz mieć jakieś darmowe minuty itp.

O tym też zapomniałem dopisać. U mnie większość ma w Playu i w niektórych konfiguracjach dzwonimy do siebie za darmo. Warto to wziąć pod uwagę przy wyborze sieci.

Zależy ile dzwonisz/korzystasz:

http://www.play.pl/pl/oferta/play-karta/opcje/

http://www.play.pl/pl/oferta/play-karta/play-na-karte/

Mało dzwonię z komórki ponieważ mam telefon stacjonarny więc wybrałem pierwszą ofertę.

Play jest najlepszy i ma największy zasięg korzysta z nadajników :

Play , Plus , Orange i za chwilkę T-mobile :slight_smile:

dobre dopasowane taryfy :slight_smile:

Wg mnie każda sieć ma ciekawe promocje zniżki itp. Nie będę nacięgał np na Plus w którym jestem bo to sensu nie ma.

Polecam wybrać taką sieć gdzie masz najwięcej znajomych / rodzinę - będzie taniej i szybciej :wink: A jak stawiasz na taniochę totalną, dobry sygnał i szybki internet to Play :slight_smile:

Warto zrobić sobie porównanie sieci komórkowych i wszystko stanie się jasne :slight_smile:

Tylko Play Fresh :!: :smiley:

Bo Plus tak jak tutaj kolega się wypowiadał mam niesmak do tej sieci.

Zastanawiam się czy wybrać T-mobile starter za 9zł bo po każdym doładowaniu bede dostawał 2x więcej :smiley:

A play dziś oglądałem i nic ciekawego :stuck_out_tongue:

tzn … co nic ciekawego :slight_smile:

Osobiście zrobiłem przesiadkę z Heyah na kartę do Heyah Mix, byłem zadowolony z usług, ale niestety sytuację, gdzie doładowanie telefonu wyleciało mi z głowy, a tu “brak środków na koncie” postanowiłem przenieść się z numerem do Play na abonament i jestem zadowolony z ich usług oraz podejścia do klienta.

Co prawda nie każdy wyrazi taką opinię jak ja, bo jest dużo osób które odeszły z wielkim hukiem od Play’a :wink:

pozdrawiam

Play ma plusy i minusy. Mnie wkurza zasięg w Playu, który teoretycznie powinien być super, a w praktyce jest bardzo różnie. Potrafi uparcie łączyć się z nadajnikiem, który ledwo łapie, potrafi zerwać połączenie, ogólnie z jakością połączenia problemy są dosyć powszechne i przy 2 osobach rozmawiających w Playu dochodzi do komicznych sytuacji, jak trzeba przeprowadzić dochodzenie przez kogo zrywa i kto np. musi podejść do okna :stuck_out_tongue: Do tego internet teoretycznie powinien działać na nadajnikach innych sieci, a czasami nie działa i nawet w salonie Play dowiedziałem, się tyle, że ‘oni prywatnie tez tak czasami mają’ :confused: Prawie przez to zapłaciłem kare za brak biletu, bo w centrum dużego miasta nie chciało mi skasować, bo uparcie łączył się z inną siecią i nie chciał internet zaskoczyć, pomogło dopiero zrestartowanie telefonu, ale skasować już nie zdążyłem.

Niewątpliwie zaletą Playa są niskie ceny w porównaniu do konkurencji. Co ciekawe zagraniczny roaming działa bez zastrzeżeń (gdzie znowu Plus miewał poważne problemy).

Wydaje mi się że zależy kto i w jakim regionie mieszka,

mnie nie zdarzyły się jeszcze problemy z siecią. Ale również słyszałem od niektórych użytkowników że czasami są cyrki.

Pozdrawiam

Witam, mam teraz plusa abonament w ktorym jest lipa z cenami a ostatnio duzo pisze z jedna osobą ktora ma play. Szukam sieci w ktorej bede mial darmowe sms lub dobre pakiety na sms i dlugi termin waznosci zeby nie musiec czesto doladowywac bo juz mam abonament. Co bedzie najlepsze ? Bede nosil 2 telefony bo z plusa nie mam jak zrezygnowac tzn niby sie da ale to sie nie oplaca :smiley:

Ja zmieniłem Plusa na Play Fresh. Ostatnio mniej dzwonie a 5 zł potrafi przedłużyć konto na 365 dni 8)

minus to zasięg, który nie wszędzie jest taki jak deklarują …

Play (nadajniki trzech dostawców), ale jednak ma on swoje wady. Nadajniki Playa są do kitu i unikam ich szerokim łukiem. Jest alternatywa więc ok. Brak pakietów SMS 600 na normalniejszych zasadach (czyli gdy się skończą te sms to pakiet powinien być deaktywowany, a nie że skończy się a ja nie mogę wykupić następnego, bo poprzedni skończony jest jeszcze aktywny X dni), brak nielimitowanych rozmów poza siecią. Ale Play online wypada jeszcze gorzej, ale to już kwestia do innego tematu.

aktualnie korzystam z play mix, co do usługi jestem zadowolony.