Jaka jest wasza ulubiona gra akcji?


(Marcin Blacha) #1

Hello jak w temacie ,napiszcie jaka jest wasza ulubiona gra . Moim skromnym zdaniem Mafia jest bezkonkurencyjna , może jestem nieobiektywny gdyż na dzień dzisiejszy przechodzę ją 11 raz :lol: , ale pomimo jej niezbyt młodego wieku uważam ją za totalny klasyk :twisted: Aha no i oczywiście co możecie polecic


(Marcinch7) #2

Vice City


(michalj82) #3

Ja ze swojej strony mogę polecić Grant Theft Auto III, Grand Theft Auto Vice City, Grand Theft Auto San Andreas.


(Mister13 1994) #4

gta san andreas, mafia, a i hitman blood money


(Pax555) #5

seria GTA, Total Overdose, True Crime


(klopas) #6

GTA:VC


(M Ankiewicz) #7

A ja mam pytanie z innej beczki (nie warto tworzyć nowego tematu): Co do **** jest takiego fajnego w GTA (kilkakrotnie wymienione)? Ludzie mają różne upodobania, więc już nie napiszę, że ta gra jest żałosna... Ale z drugiej strony "średnia" to już za dużo. BA! Załóżmy, że gra jest fajna (:0), ale jest najlepszą " grą akcji"?! No powieście mnie za genitalia, ale nigdy w życiu nie powiedziałbym, że ta gra jest przynajmniej "ciekawa".

Najlepsza gra akcji? Graliście w cokolwiek innego? Jeszcze raz : najlepsza (ulubiona) gra akcji. Idźcie do kąta, zastanówcie się...

Edit:

Wiem, że GTA w swoim czasie było wyjątkowe, oferowało coś nowego. Ten "wielki świat", kradzieże samochodów, blabla... Ale już nawet ta Mafia, o której pisał autor, jest niebo lepsza grą od tego GTA, które najwyżej nadaje się do rehabilitacji upośledzonych dzieci.


(Pax555) #8

widocznie ma lepszy kilmat od Mafii


(klopas) #9

sam grasz w to godzinami :stuck_out_tongue: udajesz ze jestes dorosły i sie cieszysz przechodząc GTA poraz dwusetny :stuck_out_tongue:


(Goodprogram) #10

m4rciniak

już długo nie słyszałem tak mądrej wypowiedzi na tym forum :spoko:

to nie jest ironia :stuck_out_tongue:


(M Ankiewicz) #11

klopas , rozgryzłeś mnie! O_o


(krystian99901) #12

Max Payne :yes:


(Arti73) #13

GTA: VC