Jaka jest wydajność intela atom Z3735E pod windows 8.1

Witam

 

Właśnie szukam tabletu do 300 zł. Moje oku przykuł Goclever Insignia 800 Win.

Moje zastosowanie to: internet, muzyka przez spotify + filmy

 

Czy ktoś posiada tablet z konfiguracją intel atom Z3735E + 1 gb ram + windows 8.1

 

Jeśli tak, to jakie odczucia z użytkowania?

Siema. Kupiłem kilka dni temu Acer Iconia 8W W1-810 na Windws 8.1. Konfiguracja identyczna jak twój GoClever ,tylko, że z 32GB pamięci. Spotify śmiga bardzo fajnie. Filmy 1080p też bez probelmu odtwarza.Trochę się grzeje. Ma bardzo dokładny ekran dotykowy. Nie miałem żadnych problemów z trafianiem palcem w małe ikonki Win 8.1. Co mi się nie podoba, to to, że po rozładowaniu i podłączeniu do ładowania nie mogę go włączyć przez kilka minut aż się naładuje do pewnego stopnia. Tableta z androidem włączysz z zerowym poziomem baterii podłączonego do ładowania.

Co jeszcze mnie drażni to aktualizacje windowsa co chwilę. Zawsze można wgrać androida :slight_smile:

Dzięki za odpowiedź. Update i tak wyłączę + zbędne usługi i postaram się usunąć wszystko co zbędne z windowsa :wink: Ale i tak pojadę w niedzielę do sklepu i zobaczę jak ten sprzęt działa :wink:

Ani jeden, ani drugi. W tej cenie nic przyzwoitego z Windows nie dostaniesz. 1 GB RAM to za mało dla Windows 8.1.

Nie będę na tym przecież odpalać photoshopa. Wystarczy mi internet explorer w wersji kafelkowej i spotify :wink:

No ale zaryzykuję i zamówię, najwyżej odsprzedam :wink:

Kupiłem Colorovo citytab supreme 8, wyrwałem z etui i darmową wysyłką za 300 baksów. Zdziwiłem się, że na 1 GB ramu windows nie muli :slight_smile:

Ekran jak w tej klasie cenowej jest super, kąty widzenia jak najbardziej wzorowe, jakość wykonania również. Jedyna bolączka to wolna pamięć dla usera, ale udało mi się zmieścić z tym co potrzebuje. Czasami mam BSOD jak włączę przednią kamerkę, ale podbno to wina sterownika w sumie mi ta kamerka lotto bo i tak jej nigdy nie użyję. Jak za 300 tablet nic lepszego nie znajdzie się. Najważniejsze że nie zamula i jest dobrze wykonany.