Jaką kamerę do samochodu wybrać?

Witam.

Pewien czas temu w dziale lab "Docent " przetestował kamerkę samochodową co wydawało mi się dosyć fajnym urządzeniem lecz nie potrzebnym wtedy ale teraz już tak.

I mam dylemat ponieważ większość tanich kamer nie posiada 720p a z drogich to najbardziej polecają Mio MiVue 358 .

A wy jaki sprzęt byście mogli polecić w cenie do 400 zł ? ? ?

Witam,

Posiadam Prestigo Road Runner 500. W dzień jest naprawdę ok, w nocy już gorzej, ale też nie jest to sprzęt profi. Koszt chyba około 400pln. Poszukaj w necie filmików kręconych tę kamerą. Ja jestem zadowolony z jakości oraz pozostałych możliwości ustawień.

Według mnie szkoda tyle kasy wydawać na kamerkę. Tu jest nagrywane dość popularnym w Rosji wynalazkiem za który dałem ponad rok temu 200 zł z hakiem razem z kartą pamięci :stuck_out_tongue:

Nagrywać teoretycznie może i w 1080p (ma taką matryce, a nie przemnożone 640x480 :P). ale przynajmniej na tej karcie pamięci nie dawał rady i ścinał. 720p. nagrywa, ale szczerze mówiąc cudów nie ma Tak czy siak rejestracje przeczytasz tylko samochodu bezpośrednio przed Tobą i to tez nie zawsze. Jak bym kupował jeszcze raz to sądzę, że by mi standardowe 480p starczyło.

W sumie ktoś może wrzucić jakieś nagranie z kamerki za 4 stówy to będzie można porównać.

kiedyś tu juz chyba wklejałem to, ale nie mogę znaleźć

Wystarczy na yotube wpisać prestigio roadrunner 500. Jest dużo przykładowych filmów umożliwijących ocenę tej kamery. Ja ją wybrałem właśnie na zasadzie porównania, ale też przyznaję, że cel był inny niż tylko potencjalny dowód w trakcie równie potencjalnej stłuczki.