Jaka kamerka IP do monitoringu domu?

Witam wszystkich,

Zastanawiam się nad zakupem 4 kamer IP do monitoringu mojego domu (bardziej amatorskiego niż profesjonalnego)
Aktualnie mam 2 kamerki - jedna GoClever Eye 3 a druga GoClever Eye 4. Jestem nawet zadowolony z tych kamerek lecz ta pierwsza już nie jest dostępna ta druga aktualnie nie jest w sprzedaży. GoClever Eye 3 ma możliwość podglądu z telefonu i komputera (są aplikacje) natomiast GoClever Eye 4 tylko telefon (przynajmniej programu na komputer nie znalazłem)

Interesują mnie kamerki IP czyli podobne do GoClever Eye gdzie obraz mogę oglądać na smartphonie oraz laptopie.

Możecie coś polecić ?

Zastanawiałem się nad “Xiaomi mi home security camera 360” ale tutaj znów doczytałem że nie ma softu pod komputer (tylko apka na telefon)

Pozdrawiam
Darek

Zwykłe kamery ip + rejestrator + router z obsługą vpn.

Wystawianie takich rzeczy na zewnątrz to raczej nie jest dobry pomysł, a kamery goclever mają pewnie wsparcie i aktualizację do drzwi. Po opuszczeniu sklepu supportu brak :stuck_out_tongue_winking_eye:

@anon42271672: Twoja propozycja jest jak najbardziej słuszna, ale szukam na razie kamerek typu GoClever Eye. Monitornig wewnątrz domu - nie poza nim.