Jaką kamerkę do skype kupić

Witajcie

Jak w temacie - jaką kamerkę internetową do skype byście polecali? Do komputera stacjonarnego w cenie do 200 - max 250 zł - znajdzie się coś sensownego?

Microsoft LifeCam HD-3000. Szkoda że kamerki do Opcji Windows Hello są takie drogie…:disappointed:
Najtańsza kosztuje 90 dolców: https://goo.gl/93bkim

Do Skype chyba nie potrzebujesz super jakości więc jakąś tanią.
Kwestia tylko pod jaki system operacyjny, bo nie wiem czy pod Linuksem wszystkie nonamy zostaną prawidłowo wykryte. Pytanie też czy chcesz mocowanie na monitor, czy wolnostojąca, czy z mikrofonem?
Może coś takiego za 75zł, z uniwersalnym klipsem do mocowania i mikrofonem?

Ale kamerkę można już nawet za 20zł kupić :wink:

No więc tak - z mocowaniem na monitor, system Windows 7 ewentualnie 10 ;), to kamerka dla pięknej kobiety więc chciałbym, żeby i jakość była odpowiednia :wink:

To sporo wyjaśnia :slight_smile:
Mimo to założyłeś grubo za wysoki budżet, markową kamerkę nagrywającą w dobrej jakości kupisz w okolicach 100 zł - np Logitech C270 . Praktyczne mocowanie, HD720p.

Ja sam mam C310 ale nie wiem czy tu wyższy numerek = lepsza czy to na jakiejś innej zasadzie :wink: bo ze swojej jestem zadowolony

Polecam wspomniana kamerka spisuje się dobrze

Microsoft LifeCam Studio 720p(Q2F-00018) rewelacyjna jakość obrazu i dźwięku. Tylko trochę przekracza budżet za 350/390 znajdziesz w sklepach internetowych typu sferis.