Jaką kamerkę samochodową wybrać? Budżet ok 500 PLN

Rozglądam się za kamerką samochodową Dual Channel (przód i tył). W sumie chyba najbardziej zależy mi na trybie parkingowym i możliwość „obrony” przed nieuczciwymi kierowcami typu „run away” toteż od tego właśnie trybu wymagam najwięcej, aby działał jak najlepiej i jak najdokładniej.

  1. Zapewne konieczne będzie dokupienie modułu typu power bank?
  2. Co z kablami? Czy można to wszystko jakoś ładnie ukryć? Nie jestem zwolennikiem „wszystko na wierzchu”.
  3. Budżet podałem bardzo orientacyjny, mogę zwiększyć, ale na pewno nie chce kamer za 1,5k. To za dużo.

Będę wdzięczny za pomoc :blush:

Popatrz za produktami Navitel i Mio ew. Lamax:
Wideorejestratory - niskie ceny i setki opinii w Media Expert

Przykładowo na Media Expert. Na X-KOM pewnie też są.

Ja polecam taką
https://www.pepper.pl/promocje/wideorejestrator-viofo-a129-plus-duo-dla-klientow-prime-811226

To ja polecę taką:

Nie musisz nic dokupować jeśli masz na stałe zasilanie w gnieździe zapalniczki. Ja korzystam tylko z Mio. Są niezniszczalne na mrozie i mocnym słońcu. Obie działają perfekcyjnie od 3 lat. A i mam za darmo ostrzeganie o radarach w nich.

No 70Mai też ponoć OK.

Vantrue N4 Pro oferuje to czego bym w sumie oczekiwał, czyli pewność, że po pozostawieniu auta pod domem czy sklepem bez problemu uzyskam pomoc w namierzeniu chochlika (czytałem, oglądałem recenzje). Jedyny problem to …cena. Trzeba na cały full zestaw razem z adapterem szykować 2k. Czy będę w stanie dorwać coś sensownego o podobnych parametrach, ale w przedziale 1 - 1,5k?