Jaka kart pamięci do SE K 750i proszę o odpowiedz bardzo --&

Witam chce sobie kupić kare pamięci do SE K 750i tak z 2 GB, ale nie wiem jaki typ karty kupić :frowning: na forach pisze, że bedzię działać Sony Memory Stick Pro, a inni mówią ze działą tylko ta Sony Memory Stick, ja otrzymałem Memory Stick , nie wiem czy ten typ kupić prosiłbym jakiegoś linka z allegro, bo pełno jest podróbek, liczę na waszą pomoc BO JESTEŚCIE NA BANK EKSPERTAMI w tych sprawach.

A powiedz mi czy jest różnica miedzy Memory Stick Pro Duo a Sony Memory Stick(istnieje wogóle coś takiego???)Do se k750i są Mspduo. Nie wiem skąd w ogóle masz tą nazwę–>Sony Memory Stick :twisted: Poza tym proponuje na następny raz :arrow: :google:

no nie wiem najwyraźniej jakoś różnica musi być :? :? skoro inni piszą ze telefon nie działą, a jeśli chodzi i SONY memory stic duo to jest to rodzaj karty pamięci jak byś nie widział

a na mobile inspiracja to są takie dane napisali kiedyś, że c 65 ma bluetooth, wiedz nie ufam takim stronom.

Ktoś tu nie umie czytać ze zrozumieniem…I to wyjaśnia dlaczego widzisz w innych postach takie bzdury…Myślę że ten topick nie ma sensu gdyż można to sprawdzić na innych stronach!!!Wystarczy tylko pomyśleć…

Karta to musi być Memory Stick Duo. (Taka jak w zestawie, sprawdzałam)

Ale ja “podepnę” się pod temat z innym pytaniem:

Czy to MUSI być karta firmy SONY?

Nie koniecznie :smiley: Ale wiem tyle, że masz wybór pomiędzy Sony a Sandiskiem:D. Osobiście mam 1 gb Soniaka i wszystko chula

a jak inie dostali w zestawie karte memory stik duoPRO (chyba tak się to pisze)

kup sobie memory stick duo na allegro 1gb taki kosztuje ok.75zl

nie kupuj tańszych podróbek. do E K750i bez problemu pasuje MS PRO DUO.

Najlepiej kupić SanDiska. tylko zwróć uwagę na cenę, oryginalny SanDisk 1 gb kosztuje około 130-170 zł. zależy gdzie kupujesz i dostajesz 5 lat gwarancji. SanDisk’i nie zużywają tak bardzo baterii jak np. Sony, dlatego Sony Ericsson wkłada SanDisk’i do swoich telefonów.

A jaką max. kartę można włożyć żeby się nie zacinał za bardzo??