Jaka karta 5.1 i SSD ~500GB

Karta której szukam powinna mieć dobry stosunek ceny do jakości. Czyli; nie jestem audiofilem więc nie szukam czegoś czego nawet nie docenię, ale nie chcę też zaoszczędzić kupując coś co mi będzie sprawiało jakieś problemy. Mam głośniczki Logitech Z506, a system to W7.

Szukam też SSD około 500GB. Tu podobnie jak wyżej, nie musi być extra szybki za nie wiadomo jaką cenę, ale dołożę kilka złotych jeżeli warto. No i awaryjność; gdzieś tu na forum pisano o dyskach, które często trafiają do serwisu, nie szukamy takich :slight_smile:

Pod te pierdziawki naprawdę wiele nie trzeba. Jeżeli nie zamierzasz podłączać lepszych słuchawek, to ja bym pozostał przy zintegrowanej karcie dźwiękowej. 

SSD http://www.morele.net/dysk-ssd-crucial-bx100-500gb-sata3-ct500bx100ssd1-707618/

Model znany i sprawdzony, o bardzo dobrej relacji ceny do wydajności.

Tak jak napisał Odyniec, do Z506 nie potrzeba niczego lepszego niż integra. Sam je miałm i kupiłem kartę i nie było poprawy, więc je zamieniłem na FC330.

Dzięki za propozycję dysku. Mam już 128GB firmy Crucial, który ktoś mi tu polecił, no to wydaje się że to dobra propozycja :slight_smile: W takim chyba kupię Crucial 480GB 2,5’’ SATA SSD BX200 za 549zł. Taniej, szybciej, tylko jeszcze pytanie czy to aby nie jakiś ułomny model?

A co do karty to mnie mnie zdziwiłeś. Ja chcę przejść ze stereo na 5.1 a Ty piszesz o lepszych słuchawkach? Może dopiszę że gram w gry a nie słucham muzyki. W World of Tank właśnie dopracowują dźwięki tak, że będzie wiadomo o pozycji rywali. Muszę mieć 5.1 :smiley:

Tego modelu nie kupuj, bo to jest właśnie ułomny model. Kości TLC i wolniejszy od starszego brata - BX 100.

 Teraz masz kartę tylko stereo? Podaj model płyty głównej. Grając na głośnikach 5.1 nie zyskasz przewagi żadnej. Od tego są słuchawki.

Dzięki w takim razie za korektę co do SSD.

Dźwięk mi teraz idzie ze zintegrowanej na płycie Asus Z97P.

Nie mogę pojąć jak słuchawki miały by oddać to że ktoś się zbliża z lewego tyłu?