Jaka karta do canon a 540

witam!!

posiadam cyfrowke jak w temacie i mam pytanie jaka karte pamieci moge dac najwieksza! !!

nie ma ograniczeń… czyli możesz włożyć największą jaka jest na rynku… tylko zastanów się czy będzie ci potrzebna aż tak duża…

hehe no wlasnie ze bedzie potrzebne!! :smiley: bylem na ATB w poznaniu mialem 1 giga i nie wystarczylo :frowning: duzo krece filmow :slight_smile: z takic imprez a teraz jade na I LOVE NEW YORK :slight_smile:

sam taką karte mam i faktycznie na większe wypady to jest mało (mówię tu o samych zdjęciach) ale tak 2gb powinno wystarczyć każdemu chyba że tak jak ty kreci filmiki (według mnie do tego są kamery :stuck_out_tongue: ) albo wykonuje zdjęcia w formacie RAW które mają ok. 4-krotnie większą wagę jak JPG (ponad 10MB - zdjęcie)

to jest moja pierwsza cyfrowka i powiem nie jest zla tylko ze np. na takich imprezach niektore zdjecia rozmazuja sie tragicznie :frowning: posiadam se k800i to zdjecia lepsze robi od tego canona i mam stabilizator :smiley: czego nie ma w tej cyfrowce i to jest powazny miunus!!