Jaka karta do canon a 540

(Blank1986) #1

witam!!

posiadam cyfrowke jak w temacie i mam pytanie jaka karte pamieci moge dac najwieksza! !!

(Jaroslaw Nijakowski) #2

nie ma ograniczeń... czyli możesz włożyć największą jaka jest na rynku... tylko zastanów się czy będzie ci potrzebna aż tak duża...

(Blank1986) #3

hehe no wlasnie ze bedzie potrzebne!! :smiley: bylem na ATB w poznaniu mialem 1 giga i nie wystarczylo :frowning: duzo krece filmow :slight_smile: z takic imprez a teraz jade na I LOVE NEW YORK :slight_smile:

(Jaroslaw Nijakowski) #4

sam taką karte mam i faktycznie na większe wypady to jest mało (mówię tu o samych zdjęciach) ale tak 2gb powinno wystarczyć każdemu chyba że tak jak ty kreci filmiki (według mnie do tego są kamery :stuck_out_tongue: ) albo wykonuje zdjęcia w formacie RAW które mają ok. 4-krotnie większą wagę jak JPG (ponad 10MB - zdjęcie)

(Blank1986) #5

to jest moja pierwsza cyfrowka i powiem nie jest zla tylko ze np. na takich imprezach niektore zdjecia rozmazuja sie tragicznie :frowning: posiadam se k800i to zdjecia lepsze robi od tego canona i mam stabilizator :smiley: czego nie ma w tej cyfrowce i to jest powazny miunus!!