Jaka karta dzwiękowa usb do laptopa

Witam. Wyłamałem gniazdo audio w laptopie :smiley: Z tego co wiem dość powszechne chyba specjalnie montują to w taki sposób. Jak wiadomo gwarancja mi tego nie uzna a ja potrzebuje dźwięku w laptopie. Co kupić w miarę taniego powiedzmy do 140 zł , i żeby grało lepiej niż integra ale przede wszystkim ,żebym tym razem nie rozwalił portu usb ani gniazda audio na tej karcie.

Proponuję zainwestować w coś takiego: http://allegro.pl/5m-przedluzka-portu-u … 58645.html

Bo jeśli kupisz kartę dźwiękową usb wpinaną bezpośrednio w usb (nie na kablu) to bardziej prawdopodobne że rozwalisz ją sobie niż że wyłamiesz gniazdo w lapku.

A tak swoją drogą to nie rozumiem jak można wyłamać gniazdo słuchawkowe w laptopie…

ziomek5 ,

Zapoznaj się z tematem i popraw tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.

Jak ? A to bardzo proste ale jakby ktoś chciał to dam solucje :smiley: W moim acerze to gniazdo jest zamontowane na samym brzegu i raz wstając (mam dość długi kabel zaznaczę i proste długie wtyczki jack od słuchawek ) zaczepiłem nogą o kabel pociągnęło i wyrwało wtyczkę w taki sposób ,że cała siła uderzenia poszła na gniazdo i coś tam się w środku poluzowało i Voilà ! Ok dzięki za rade a jaki konkretny model byś polecił ? Jest sens kupować taką kartę za tyle kasy czy lepiej coś tańszego ?

Za tą cenę raczej nie dostaniesz nic lepszego od tej zintegrowanej a wydać więcej to też nie za bardzo się opłaca.

Konkretnego modelu to ci niestety nie doradzę bo nie jestem zorientowany w temacie dźwiękówek na usb.

Jak ci nie zależy na super dźwięku kup zwykła usb za 20zł

Ale też nie najtańszą chińszczyznę, miałem kiedyś za 5 zł to się zapaliła po włożeniu do portu :smiley: Ja bym wziął pewnie pierwsza lepszą jakiejś bardziej znanej marki… i tak dużego wyboru nie ma, a nawet przy takich ‘małych’ wymaganiach odpada 95% z nich

Chyba zdecyduje się na asus xonar u3 ludzie piszą ,że niebo a ziemia między integrą także chociaż dzwięk w laptopie się polepszy dzięki tej sytuacji :smiley: