Jaka karta graficzna dla płyty głównej MSI 760GA-P43(FX)?

Witam, nie wiem czy dobry dział, jeśli nie to prosze o przeniesienie.

Mam problem, mianowicie, zepsuł mi sie komputer, poszła płyta główna, procek i napęd, kupiłem nowy komp, ale bez karty graficznej, gdyż ta, która mi została z tego zepustego komputera była działająca, nie byłem pewien do końca czy pójdzie, ale mimo wszystko zainstalowałem, ta karta to GeForce 220GT, po zainstalowaniu wyskoczył mi jakiś błąd i ostrzeżenie… domniemam, że ta karta jest poprostu za słaba, ale moge sie mylić, jakby sie znalazł jakiś ogar i mi podpowiedział lub wyprowadził z błędu byłbym wdzięczny. A moje drugie pytanie jak w temacie, jaka karta graficzna będzie dobra dla tejże płyty głównej MSI 760GA-P43(FX) ? Mam tu jednego faworyta: http://allegro.pl/karta-graficzna-asus- … tabsAnchor

Pozdro 8)

Myślę że gdy wyskoczy jakieś ostrzeżenie i błąd trzeba kliknąć jakiś przycisk, to powinno pomóc.

Ewentualnie mógłbyś dokładniej opisać wspomniane ostrzeżenie i dostać bardziej szczegółową odpowiedź.

Karta pasuje do tej płyty i do dowolnej innej ze złączem pcie.

Sprawdzi się o ile nie zamierzasz grać w nic poza saperem i pasjansem, do oglądania filmów także się nadaje.

AD.1 cytat: Takie coś - Program AMD VISION Engine Control Center nie jest obsługiwany przez tę wersje sterownika włączonej karty graficznej. Zaktualizuj sterownik graficzny AMD albo włącz kartę AMD przy użyciu menedżera ekranów.

AD.2 cytat: Raczysz żartować :smiley:

Oczywiście, że gry jeśli już miałyby być na tej grafice testowane to tylko najnowsze: MaxPayne 3, BF3, NFS Most Wanted(2012), ale i starociem nie pogardze: GTA SA choćby :stuck_out_tongue:

Karta która jest twoim faworytem nadaje się do prac biurowych, o grach na niej możesz zapomnieć

Hmmm, to jaką polecasz ? taką do 300zł.

Przeczytaj: karta-graficzna-300-t533692.html

http://allegro.pl/karta-graficzna-msi-a … 80257.html

a taka nada sie do gier, nowszych niż saper czy pasjans ? :slight_smile:

czy też raczej do biura ?

Jakby tak to pomecze sie jeszcze jakiś czas na zintegrowanej.

To już coś konkretniejszego do grania, napisz jeszcze jakie parametry ma twój komputer, w tym jaki zasilacz posiadasz.

procek AMD Phenom II 945 3.0, Ram 4gb, zasilacz 420

Jaki model?

KTM39668 lub TRZ - 420

Do wymiany bomba, włożyłbyś grafikę i miałbyś gwarantowane fajerwerki.

Tracer.

Do poczytania http://www.elektroda.pl/rtvforum/topic1 … ml#6014195

Tak Tracer, hmmm tam na tej czarnej liście i-box jest, miałem go w poprzednim kompie jakoś działał 6 lat bez zarzutu :stuck_out_tongue:

A ja miałem kiedyś nowego Tracera który podziałał 10 minut, później było małe bum :stuck_out_tongue:

Nigdy nie masz pewności ile takie niby zasilacze będą działać, kiedy przestaną i czy po awarii trzeba będzie wymienić tylko zasilacz czy może cały komputer.

Jak bardzo chcesz możesz zostawić zasilacz który masz ale robisz to na własną odpowiedzialność.

Te komputery to czarna magia :smiley: chciałem dowiedzieć sie o karcie a tu prosze, dowiedziałem sie, że zasilacz to jakaś podróba… mam nadzieje, że inne podzespoły są ok.

Człowiek całe życie się uczy, ja też nie wiem wszystkiego :wink:

To jedna kwestia rozwiązana, jeszcze druga, czy warto instalować tą karte GF 220 GT i ściągać sterownik ? I czy w ogóle pójdzie…

Karta, jak już wspomniał sadaj72 , zadziała na tej płycie. Jeśli nie masz innej to ją zamontuj, tyle tylko że w gry na niej raczej nie pograsz.

Pogra tylko w starsze tytuły i nie na mega detalach.