Jaka karta graficzna do 300-320 zł?

Cześć, jaką karte graficzną polecacie do 300zl, żeby była nowa nie dawajcie linków do olx lub innych portali używanych.

Radeon RX550?

jakiegoś linka masz? do tej karty bo chłop z mojej okolicy ze sklepu polecał GT 1030

dozbieraj 50zł i kup gt 1030 choć w ■■■■ się nie opłaca

1030 też ok, ale ta ma 4GB VRAM

ale i tak gt 1030 ma większą wydajność

Minimalnie, ale 2 GB VRAM to już spore ograniczenie.

ja mam upatrzoną gt 1030 tylko nie wiem co lepsze gt 1030 oc czy zwykly radeon rx 550?

Nie zwykły radeon 550, a dopakowany radeon 640 jednostek, zamiast 512 w zwykłym, i 4 gb VRAM, zamiast 2. :wink: Czyli odpowiednik tego na ebayu, dla mnie, jak już nasz drogi kolega napalił sie na “nowy złom”, to niech przynajmniej weźmie najwydajniejszy… https://www.ebay.com/itm/PowerColor-Red-Dragon-Radeon-RX-550-4GB-GDDR5-GPU-Full-640-Stream-Processors/184385221121?hash=item2aee373201:g:GzkAAOSw6VJfJd7- :slight_smile:

Jak ktos ma lepszy pomysł, to poprosze, bo uzywane już sie rozpadają mu oczami wyobraźni, nawet 1050 czy 560. :slight_smile:

jaki złom jak ja nie chcę ryzykować na kart z olx

gtx 1030 i rx 550, to jest karta do wyświetlania pulpitu, przy czym 550 jest minimalnie lepsza, rób jak cchesz . :slight_smile:

eh czemu wysyłasz linka do kart używanych chłop ze sklepu i tata kolegi co ma swój sklep i również mowi zebym se kupił nową a nie używaną

Może dozbieraj trochę kasy i kup 1650 za mniej niż 600zł nową? Cena 2 razy wyższa, ale wydajność 3 razy lepsza :wink:

wiesz o tym ze uzbierac 600zl to nie jest tak o :wink:

Nie jest? Pójść do pracy na dwa weekendy po 12h na wykładanie towaru i masz.

No wiesz @Kisielek
Gorzej jak ma 3 dziecka z nową żona i była jeszcze go ciśnie o alimenty, a tu na czynsz brakuje.
Druga opcja tato nie daje mu kieszonkowego -,-

A tak na poważnie to faktycznie tamte grafiki to faktycznie słabiutki ale jak nie chcą nic grać tylko na necie siedzieć to styknie jak w coś pograć to poniżej 1650 bym nie schodził w takim wypadku.

Jakoś kiedyś można było zmarnować 2 weekendy na wyprowadzaniu wszystkich psów w bloku żeby kupić Diablo II.

A tam odrazu z psami sie męczyć…
Skosić trawnik komuś idzie sie przy tym jeszcze spokojnie odprężyć sie albo
do sklepu na rozładunek lub wystawić towar z magazynu na półki w sklepie.

Suchar, jak chcesz to Ci dam za friko gtx 760 2gb windforce z trzema wiatrakami grałem na tym w ets2 i warzone. Używana.

Jak nie będzie chciał to ja bym się nieśmiało zgłosił po nią :wink: