Jaka karta graficzna do 350 złoty

Płyta główna-GA-G31M-ES2L

Procesor- Dual-Core E-5300 2.6 ghz

Ram -2gb 800 DDR2

Zasilacz Be Quiet 530w

Monitor-Philips 19 cali rozdzielczość 1366-768

Tylko radeon 4850 1GB do wyboru masz gigabyte i asus. W tej cenie ma nic lepszego, chyba że jakieś używki(jedynie bije radka 9800 gtx/gtx+), ale ja tego nie biorę pod uwagę.

Do tego poleciłbym podkręcić procesor.

Nie przejmuj się, że płyta słaba. Ten procek ma mnożnik 13, dzięki temu możesz go łatwo podkręcić nawet na takiej płycie.

3,5 GHz powinno być w zasięgu ręki nawet bez podnoszenia napięcia. Wierz mi, że różnica w grach jest bardzo duża.

Dziękuje za propozycje a może coś innego mogę dorzucić 70 złoty

Ok 400zł+ masz gts450, ale on nie będzie aż tyle wydajny… Nie widziałem jego testów vs 4850, ale jak zwykłe gts450 przegrywają czasem z 5750 to znaczy że mają podobną lub ok 10% lepszą wydajność, dopiero wersje OC będą dużo lepsze i zbliżają się do 5770. Ale największy plus gts450 to tak jak nowych radków, minimalny pobór w 2d, czyli w idle ok 20W a te stare radki/geforcy ciągły grasz czy nie grasz to ciągły prawie max Watów. Oczywiście jeśli wolisz geforcy to bierz jakiegoś gts450, tylko procesor jest za słaby i może ograniczać… Najlepiej tak żeby miał ok 3ghz, jeśli możesz go podkręcić. Ale za to rozdzielczość będzie też ograniczać możliwości, co za tym idzie procesor powinien sobie poradzić w tej rozdzielczości. Więc za ok 420zł może da się znaleźć gts450.

Dziękuje za pomoc.