Jaka karta graficzna do 350 złoty

(l.k) #1

Płyta główna-GA-G31M-ES2L

Procesor- Dual-Core E-5300 2.6 ghz

Ram -2gb 800 DDR2

Zasilacz Be Quiet 530w

Monitor-Philips 19 cali rozdzielczość 1366-768

(Dwodnicki) #2

Tylko radeon 4850 1GB do wyboru masz gigabyte i asus. W tej cenie ma nic lepszego, chyba że jakieś używki(jedynie bije radka 9800 gtx/gtx+), ale ja tego nie biorę pod uwagę.

(Db2524) #3

Do tego poleciłbym podkręcić procesor.

Nie przejmuj się, że płyta słaba. Ten procek ma mnożnik 13, dzięki temu możesz go łatwo podkręcić nawet na takiej płycie.

3,5 GHz powinno być w zasięgu ręki nawet bez podnoszenia napięcia. Wierz mi, że różnica w grach jest bardzo duża.

(l.k) #4

Dziękuje za propozycje a może coś innego mogę dorzucić 70 złoty

(Dwodnicki) #5

Ok 400zł+ masz gts450, ale on nie będzie aż tyle wydajny.... Nie widziałem jego testów vs 4850, ale jak zwykłe gts450 przegrywają czasem z 5750 to znaczy że mają podobną lub ok 10% lepszą wydajność, dopiero wersje OC będą dużo lepsze i zbliżają się do 5770. Ale największy plus gts450 to tak jak nowych radków, minimalny pobór w 2d, czyli w idle ok 20W a te stare radki/geforcy ciągły grasz czy nie grasz to ciągły prawie max Watów. Oczywiście jeśli wolisz geforcy to bierz jakiegoś gts450, tylko procesor jest za słaby i może ograniczać... Najlepiej tak żeby miał ok 3ghz, jeśli możesz go podkręcić. Ale za to rozdzielczość będzie też ograniczać możliwości, co za tym idzie procesor powinien sobie poradzić w tej rozdzielczości. Więc za ok 420zł może da się znaleźć gts450.

(l.k) #6

Dziękuje za pomoc.