Jaka karta graficzna do komputera?

Witam, tak jak w temacie poszukuje karty graficznej do komputera, głównie chodzi mi o to żeby chodził płynnie H1Z1 bo póki co mam 15 fps. Najlepiej żeby karta była w przedziale od 150 do 350 zł ale jeśli H1Z1 się przycinała by takich kartach, to proszę podać kartę na której normalnie pracowało.

 

Płyta główna: [H81M-P] ASUS H81M-P [Socket 1150 | Chipset Intel H81]

Procesor: Intel Core i3-4170 [Socket 1150| 3.7Ghz| 22nm]

Zasilacz: 350W --(Chieftec LT-01B z zasilaczem 350W)

 

 

karta.PNG

Cześć,

dziwnym nie jest, że gra nie działa płynnie, bowiem działasz na karcie zintegrowanej z procesorem.

Takie rozsądne minimum 1050 Zotac. Po zakupie zarejestruj kartę na stronie producenta dla rozszerzenia gwarancji do 5 lat.

Z używanych, choć znacznie wolniejszy od powyższej: 750 Ti do 300 zł.

Jeśli kupiłbym 1050 Zotac to musiałbym kupować lepszy zasilacz czy ten jest dobry? Jeszcze jedno bo nie jestem w stu procentach pewny czy moja płyta główna pozwala na dołączenie karty graficznej… Liczę na pomoc.

Nie musisz kupować zasilacza. 1050 nie jest specjalnie prądożerna. Podobnej klasy CPU i 1050Ti mierzyłem na jednym z zestawów. Wyszło przy sztucznie wyżyłowanym obciążeniu 140W. 

 

Pozwala, ponieważ masz gniazdo PCIe.

h1Z1 to gra słabo zoptymalizowana musisz się pomeczyć z ustawieniami jest masa poradników w necie.