Jaka karta graficzna do lola?


(QQ AmAzing) #1

Witam.

Czy po zakupie takiej karty: http://allegro.pl/nowa-ati-radeon-9700-pro-128mb-mocna-do-gier-i4056329349.html%C2'\> League of Legends (lol) będzie mi chodzić?

Oto moje parametry komputerowe:

Intel® Pentium ® CPU 3.00GHz 3.00GHz

Pamięć ram 1,99gb

64-bitowy system operacyjny

 

NVIDIA standard VGA 8bit - obecnie mam taką kartę , doradźcie dziewczynie chcącej zawyżyć poziom w lola czy ta karta co podałam wystarczy czy muszę inną kupić jak tak to jaką ? Żeby spokojnie na najwyższych lub chociaż średnich ustawieniach ta gra chodziła.


(Kwalimir) #2

Nie ma takiej karty graficznej:) Windows identyfikuje w ten sposób wszystkie karty jeżeli nie ma zainstalowanego sterownika. Pobierz GPU-Z i sprawdź jaką masz kartę graficzną  a może się okazać że to jakieś potworzysko :wink: i lola spokojnie pociągnie.


(QQ AmAzing) #3

Raczej to potworzysko mało co pociągnię;d 

post-255074-0-11243400-1395039899_thumb.


(Kwalimir) #4

Integra jakaś intelowska, to i sterownik za bardzo nie pomoże. Pobierz teraz :slight_smile: CPU-Z i z zakładki Mainboard podaj screena.


(QQ AmAzing) #5

Jak to zrobić? ;o


(Kwalimir) #6

No tak samo jak z GPU-Z tylko kliknij na Mainboard najpierw i dopiero wtedy zrób screena.

 

 

A wracając jeszcze do GPU-Z  to na samym dole kliknij jeszcze tam gdzie jest “Standardowa karta graficzna VGA” i sprawdź czy nie masz jeszcze innej karty w systemie. Bo wcześniej pisałaś o “NVIDIA standard VGA 8bit” a gpu pokazuję jakąś integre intela.


(QQ AmAzing) #7

Coś się zacięło i nie mogę screena wstawić ;/


(Kwalimir) #8

To po prostu napisz co masz w polu “Manufacturer” i “Model” w zakładce “Mainboard”


(QQ AmAzing) #9

manufacturer nic , puste pole

model 775i65GV  i prostokacik obok tego 1.0


(Kwalimir) #10

No ciekawie to to nie wygląda bo sterowników do tej integry na windows 7 nie ma. Kupno jakiejkolwiek kary też mija się z celem bo na płycie Asrock 775i64gv jest takie cudo jak: “Worldwide patent ASRock A.G.I.8X graphics upgrade slot (AGP8X/4X compatible)” czyli taki niby slot AGP ale z tego co znalazłem podpięty pod szynę PCI. Niby kompatybilne z AGP ale bardzo prawdopodobne że zakupiona karta nie będzie działać. Pozostaje chyba powrót do windowsa XP i instalacja sterownika zintegrowanej grafiki ze strony Asrock : http://www.asrock.com/mb/overview.asp?cat=Download&os=XP&Model=775i65GV. Cudów raczej nie oczekuj ale powinno być trochę szybciej.

 

 

Gdybyś się uparła to tutaj: http://www.asrock.com/mb/overview.asp?cat=VGA&Model=775i65GV nasz oficjalną listę kart działających z tym ustrojstwem. Próbuj może któryś z tych modeli znajdziesz na allegro.