Jaka karta graficzna do M2N-E lepsza od 7600gT?

Witam jaka karta graficzna będzie pasować do płyty głównej M2N-E lepsza od karty 7600gt?

Ile masz kasy do wydania?

 

Parametry kompa.

 

Jaki masz zasilacz - odczyt z niego.

tagan 500 W

amd athlon II x4 640

2gb ramu

kasy to 200zł

Używki:

 

9600GT, HD5750/6750/5770/6770.

Między 7600 Gt a 9600Gt jest spora różnica? tzn opłaca się wymieniać?

Tak

Albo i nie bo i tak w prawie nic sobie z taką kartą nie pogra. Wszystko zależy czego od niej oczekujesz.

ja myśle ,że jeżeli masz zamiar grać w gry to nic poniżej 9800gt nie brać 

Jaki masz proc bo bez tej wiedzy nie wiem jak Ci kartę dobrać kto tak robi to wróży. W jakie gry chcesz grać jakieś konkretne tytuły?

proc athlon II x4 640

 

zależy mi na sim city 5 jeśli chodzi z gier

 

a co do programów graficznych to photoshop cs5

NVidia GeForce 7600 GT to słaba karta, za minimum przyzwoitości uchodzi trochę lepsza 8600GT. Polecam zakup GeForce GTS450, to karta nowoczesna i wydajna, na Allegro kupisz ją do 200 zł bo obecnie słabo stoją. Karta jest sprzedawana w dwóch wersjach - 512MB i 1 GB - stać Cię nawet na tą drugą, swoją opchnij bo stare karty są drogie.

GTS450 na tym procu i tak nie osiągnie swoich maksymalnych możliwości ale taki 9800GT by był chyba odpowiedni

A jest szansa na Sim City 5 ? Myślałem że ten procek jest w miarę mocny.

Nie ma szans wymagania minimalne tej gry są wyższe od twojego sprzętu musiał byś zmienić proca i grafikę.

Nie jest mocny ale jest ok. Z tych co koledzy wymienili to najlepiej gts450 i koniecznie w wersji 1gb. Jest spora szansa na płynną grę w simcity. Tyle tylko, że nie na maksymalnych ustawieniach. Gra ma znacznie mniejsze wymagania niż kolega wyżej twierdzi.

Jak tak to spoko. Ja raczej myślę o ustawieniach niskich bądź średnich (bez cieni itd) aby płynnie było.

Gra w wymaganiach ma mocny c2d a Athlon x2 jest sporo słabszy a tak naprawdę do tej gry procek 4 rdzeniowy

Kolega powyżej mnie to chyba pisze tylko po to, żeby nabijać posty. Kłania się czytanie ze zrozumieniem a nie klasyczne mądrzenie przez internet. C2D jest słabszy od Athlon II x4.

Bart86 Z tego co wiem to mój procek ma 4 rdzenie i dlatego go wziąłem

Sory ma 4 rdzenie ale jest słabszy od c2d