Jaka karta graficzna do Phenom x4 965 be ?


(Perzyk1910) #1

Witam jako,że jestem zmuszony do wymiany mojego amd radeona 6870 series chciałem się podpytać osoby które znają się na tym lepiej ode mnie o inną kartę,która będzie dobrze współpracować z moim procesorem którym jest Phenom x4 965 be . Zastanawiam się nad MSI GeForce GTX 1050 GAMING X 2GB GDDR5(https://www.morele.net/karta-graficzna-msi-geforce-gtx-1050-gaming-x-2gb-gddr5-128-bit-hdmi-dvi-d-dp-box-975439/) ale nie jestem do końca pewny czy to dobry wybór.Jeżeli macie jakieś lepsze propozycje kart do 600 zł to chętnie ich wysłucham,ponieważ nie mam wystarczającej wiedzy na ten temat.

Dodam,że chciałbym aby na komputerze można było pograć w nadchodzącą wersję FIFY do której wymagania podam niżej,gdyż gram obecnie tylko w FIFE 17 oraz CS:GO.O ile cs na amd radeonie 6870 series chodził bez zarzutu to FIFA potrafiła mieć chwilowe ścinki które chwilami przeszkadzały w graniu,kupując nową kartę graficzną chciałbym aby nowa FIFA 18 (która pojawi się już za miesiąc) chodziła bez zarzutu.

WYMAGANIA FIFA 18 :http://gameplatform.pl/jaki-komputer-do-fifa-18-pc-wymagania-systemowe/

Jakby ktoś chciał dodatkowe parametry komputera to nie będzie problemu narazie nie chce ich wypisywać bo nie wiem czy reszta ma znaczenie.

Z góry dziękuję za pomoc !!!


(nietopyrz) #2

Siema,
1050 to dobry pomysł, ale w najtańszej wersji, jaką dostaniesz. Do Gaming X dopłacają tylko maksymalne cichofile. Wydajność ta sama praktycznie.
Ewentualnie, jak masz taki budżet, możesz kupić trochę szybszą i bardziej przyszłościową 1050 Ti. Dodatkowy VRAM pozwoli ustawić np. lepsze tekstury w grach.

PS
Procesor kręcony, jak wygląda reszta zestawu?