Jaka karta graficzna do tej płyty głównej

Zastanawiam się nad nową kartą graficzną jest to msi GeForce CUDA GT710 1GB DDR3, a moja płyta główna to Gigabyte Technology co.ltd G31M-S2L. Mój procesor to intel core 2 duo e4600. Zasilacz ma 450 W. Jeżeli karta graficzna nie będzie pasować proszę o podanie innej karty która może się znaleźć na jej miejscu w najlepszym wypadku. Jeszcze obudowa to vento a8 asus chassis.

A do czego ma służyć ta karta graficzna?Czy do gier czy tylko internet, prace biurowe, filmy, muzyka? I czy ma być nowa czy używana?

[quote=“pezo, post:1, topic:529328, full:true”]
Zastanawiam się nad nową kartą graficzną jest to msi GeForce CUDA GT710 1GB DDR3, a moja płyta główna to Gigabyte Technology co.ltd G31M-S2L. Mój procesor to intel core 2 duo e4600. Zasilacz ma 450 W. Jeżeli karta graficzna nie będzie pasować proszę o podanie innej karty która może się znaleźć na jej miejscu w najlepszym wypadku. Jeszcze obudowa to vento a8 asus chassis.
[/quote]Będzie pasować. Aczkolwiek w tym budżecie szukałbym używanego Radeona 5770.
Komputer stary. Do gier się już nie nadaje. Nawet w pracy biurowej czy przeglądaniu internetu może być nieprzyjemny w używaniu.

Karta ma być do gier.

a jak dokupi sobie trochę ramu

RAM tu nic nie da bo procek będzie wąskim gardłem i ograniczy nawet najlepszą kartę graficzną.

Jak miałby być komputer do gier tych najnowszych to wszystko jest do wymiany.
Wymiana RAM tu dużo nie da,ile jest pamięci w tej chwili?
Pomijam już to,że nie została podana marka zasilacz,co jest także ważne.
Ogólnie nic lepszego niż karta podana powyżej bym do tego nie kupował komputera.

Jaki jest budżet? Bo ewentualnie można wrzucić GTX 650, używki chodzą do około 200 zł. a wydajność podobna do tego Radeona.

czy z tą kartą graficzną pujdzie mi cs go ?

budrzet 200 zł nowa tylko.

To w tej cenie karty do gier i to nowej nie dostaniesz. Co prawda CS GO nie potrzebuje jakiejś wypasionej karty graficznej, ale wymaga dość mocnego procka, a twój obecny do takich niestety już nie należy. Minimum absolutne z nowych to chyba Radeon r7 250 V2 za około 310 zł., ale to będzie jakieś max 60 FPS na niskich ustawieniach z tego co na YouTube widzę.

ona będzie tylko do cs go minecraft world of thanks i lola

[quote=“pezo, post:5, topic:529328, full:true”]
a jak dokupi sobie trochę ramu
[/quote]Zacznijmy od początku. Nie wiemy ile ma RAM.
Podaj pełną specyfikację z nazwami modeli wszystkich podzespołów łącznie z dyskiem i monitorem.[quote=“pezo, post:9, topic:529328, full:true”]
czy z tą kartą graficzną pujdzie mi cs go ?
[/quote][quote=“pezo, post:10, topic:529328, full:true”]
budrzet 200 zł nowa tylko.
[/quote]Słownik!

Do 200 zł można polować na HD7770. Nowej, dobrej karty w tej cenie nie kupisz. Pierwsze co ze sklepu można śmiało rozważać to GTX1050 za 400 zł po cashbacku VISA, ale znając życie pewnie jeszcze adapter do monitora będzie trzeba kupić za coś w okolicach 50 zł.

[quote=“pezo, post:12, topic:529328, full:true”]
ona będzie tylko do cs go minecraft world of thanks i lola
[/quote]Przy niskich ustawieniach i rozdzielczości można w miarę płynnie pograć, ale co to za granie…
Wąskim gardłem przede wszystkim jest procesor. Następnie GPU. Później RAM i zapewne dysk twardy. Platforma stara, więc się za dużo zrobić nie da. http://www.gigabyte.pl/products/page/mb/ga-g31m-s2l#support-cpu

mam 2 ram

Gry które wymieniłeś, tak jak pisałem wyżej wymagają dobrego procka przede wszystkim. Ale 4 gb ramu też by się przydały.
A jaką do tej pory miałeś kartę graficzną?

do niczego jakaś intel g33/g31 express chipset family ona jest do niczego minecraft na niej się kraszuje 60 fps na najniższych niema do niej sterowników

[quote=“pezo, post:14, topic:529328, full:true”]
mam 2 ram
[/quote]Żeś się rozpisał…
200 zł będzie za mało. Najlepiej byłoby kupić po prostu nowy komputer :), ale jeżeli koniecznie chcecie reanimować trupa to:

Bo to integra i korzysta z pamięci RAM i do niczego w obecnych czasach się nie nada. Dlatego w grę wchodzić powinna używana karta graficzna.

ten procesor co mam jest dobry ma użycie 39 % przy tak małej ilości ram

i to ma świadczyć że procek jest okej, weź nie żartuj.
Ale jeżeli nie żartujesz, to kup używaną HD7770 i jeszcze trochę pośmiga.