Jaka karta graficzna i zasilacz?


(Porchekarera) #1

Witam.

Postanowiłem zmodernizować mojego kompa otóż chcę wymienić zasilacz i kartę graficzną AGP (nie chce słyszeć postów bo to się nie opłaca bla bla)

Otóż karta graficzna do 200 zł oczywiście lepiej jak wyjdzie do 150 zł

A zasilacz do hmm 90 tak żeby przynajmniej o 200 mhz dałoby się procek

Zasilacz musi pociągnąć amd athlon XP 2500+ 1.84 Ghz i Nvidie sprzęt będzie kupowany dopiero za 3 miechy lub zasilacz pierw a potem karta choć wątpię że ceny zmaleją w te 3 miechy. Więc wole odrazu wiedzieć.


(Cosik Ktosik) #2

A jaką Masz teraz kartę graficzną?

Może:

Modecom MC 350W (jak da radę to 400W).

Jakiś Geforce 7300GT na DDR3


(Porchekarera) #3

fx5200 chcę nową poniewarz na tej już wszystko słabo chodzi a lata robią swoje a na tym gforce w lepsze giert pykne przynajmniej na minimum. A w sprawie wiatraków bez problemu podłączyłem, niestety otwory na śrubki za małe więc nie wkręciłem do końca naszczęście wszystko chodzi ok w dodatku te diody ahh. Ciche może nie są ale ja tego nie odczuwam bo muj zasilacz jest głośny, a za ile stoi taki modecom 400w na allegro zawsze moge uzbierać więcej szczególne że święta będą hehe a jak co pod choinke karta ;D.


(Cosik Ktosik) #4

Zasilacz, około 120-130zł: http://allegro.pl/item407283787_mc_400a ... _w_wa.html


(Porchekarera) #5

1 x złącze do zasilania kart graficznych PCI Express ee nie znam się na zasilaczach czy podepnę pod AGP ?? skoro na PCI??


(Cosik Ktosik) #6

Pod PCI Express, czyli pod nowsze karty. Pod AGP wystarcza (o ile potrzeba) zwykły Molex taki, jak od dysków twardych, napędów CD/DVD.


(Krzys92) #7

A nie czasem takie wejście jak na dyskietki?? Miałem Radeona 9700 i musiałem podłączyć zasilanie takie jak do dyskietki.