Jaka karta graficzna i zasilacz?

Witam.

Postanowiłem zmodernizować mojego kompa otóż chcę wymienić zasilacz i kartę graficzną AGP (nie chce słyszeć postów bo to się nie opłaca bla bla)

Otóż karta graficzna do 200 zł oczywiście lepiej jak wyjdzie do 150 zł

A zasilacz do hmm 90 tak żeby przynajmniej o 200 mhz dałoby się procek

Zasilacz musi pociągnąć amd athlon XP 2500+ 1.84 Ghz i Nvidie sprzęt będzie kupowany dopiero za 3 miechy lub zasilacz pierw a potem karta choć wątpię że ceny zmaleją w te 3 miechy. Więc wole odrazu wiedzieć.

A jaką Masz teraz kartę graficzną?

Może:

Modecom MC 350W (jak da radę to 400W).

Jakiś Geforce 7300GT na DDR3

fx5200 chcę nową poniewarz na tej już wszystko słabo chodzi a lata robią swoje a na tym gforce w lepsze giert pykne przynajmniej na minimum. A w sprawie wiatraków bez problemu podłączyłem, niestety otwory na śrubki za małe więc nie wkręciłem do końca naszczęście wszystko chodzi ok w dodatku te diody ahh. Ciche może nie są ale ja tego nie odczuwam bo muj zasilacz jest głośny, a za ile stoi taki modecom 400w na allegro zawsze moge uzbierać więcej szczególne że święta będą hehe a jak co pod choinke karta ;D.

Zasilacz, około 120-130zł: http://allegro.pl/item407283787_mc_400a … _w_wa.html

1 x złącze do zasilania kart graficznych PCI Express ee nie znam się na zasilaczach czy podepnę pod AGP ?? skoro na PCI??

Pod PCI Express, czyli pod nowsze karty. Pod AGP wystarcza (o ile potrzeba) zwykły Molex taki, jak od dysków twardych, napędów CD/DVD.

A nie czasem takie wejście jak na dyskietki?? Miałem Radeona 9700 i musiałem podłączyć zasilanie takie jak do dyskietki.