Jaka karta graficzna na słaby sprzęt?

Mój sprzęt to AMD Athlon 64 Procesor 3200+, 1,5 GB RAM i karta graficzna NVIDIA GeForce 6100 nForce 405 , jest to karta zastępcza , wcześniej była NVIDIA GeForce 7300 , ale się spaliła . Chcę teraz kupić tą , która była , czyli geforce 7300 . Mam pytanie czy weszłaby lepsza karta od tego geforca 7300? Czy tylko ta ? Czekam na odpowiedź. :slight_smile:

Każda wejdzie, pytanie czy proc uciągnie :>

Wejdzie i mocniejsza, ale będzie ją ograniczał procesor.

Jest też jedna niewiadoma w twojej wypowiedzi a mianowicie zasilacz (marka, moc, a najlepiej model), bo to jest najważniejsza część peceta.

Do czego miałby służyć komputer z nową grafiką?

Spokojnie można myśleć nad czymś mocniejszym. Athlon x2 3200+ po delikatnym OC nie powinien ograniczać nawet sporo wydajniejszej karty.

Ale podstawa to faktycznie zasilacz… bo poprzednia karta z jakiegoś powodu się “spaliła”…

Komputer z nową grafiką to wiadomo , że do grania .

A co do zasilacza: Marka COLORSit , moc 350 W a model 330 U

Do wymiany. Markowe 350W-400W wystarczy w 100%.

pod taki zestaw 350W starczy spokojnie z HD 6670 lub słabszym 6570 np tym http://allegro.pl/vtx-radeon-hd6570-i2918046218.html

a gdzie ty tu masz dwurdzeniowy procesor?? procek podany to jeden rdzeń, ale z np radeonem 6570 da radę, tylko jakie gry na tym pójdą?? dość stare bo ten procesor to staruszek.

Myślałem o czym innym - co innego pisałem - mój błąd. :slight_smile: Swoją drogą najsłabszy dwurdzeniowiec o ile mnie pamięć nie myli to 3600+ - i o ile pamiętam miał niższy zegar niż ten 3200+.

Przypuszczam, że z nową kartą uruchomi sporo nowych gier - oczywiście nie na high-endzie. Procesor jest stary, ale nie jest znów strasznie słaby. Oczywiście wydajnościom ustępuje wielu nowym konstrukcjom.

Wyb1elacz , proszę zapoznaj się z tą stroną oraz tym tematem, a następnie,używając przycisku image.php?album_id=20&image_id=4038

Zasilacza wymieniał nie będę , bo po prostu mi się nie opłaca . Za rok sobie kupie nowy sprzęt , ale obecna karta mi nie wystarcza . Powiedźcie teraz jaka kartka ( jak najlepsza) wejdzie na ten procesor z obecnym zasilaczem i ile będzie to kosztować.

Jak będziesz zmieniał to się nie opłaca nowej grafy pod stary proc kupować -,- tylko z myślą o przyszłości… a zasilacz też możesz teraz i mieć już tę część z głowy :slight_smile:

Może masz rację . Koniec tematu , dzięk wszystkim, którzy się wypowiedzieli.