Jaka karta graficzna

Siemka składam komputer i mam pytanko jaka karte graficzną kupic do 1000 zł karta przerwaznie bedzie do gier słuzyła wiec poradzcie mi cos !

Najlepiej taką która obsługuje Directx 10, np. GeForce 8800.

Tylko, że cena jest chyba pow. 1000 zł :confused:

a możesz napisać dokładnie jaką? Jakie masz wejście? AGP czy PCI-E?

up@

Skoro składa kompa to chyba jasne ze na pci-e

a co do tematu poczekaj z miesiąc na karty 8600ultra obslugujace dx10

Koledzy maja racje teraz kup jakas kijowa karte jak najmniejszym kosztem a pozniej dołoż kasy i kupz coś pod DX10 :slight_smile:

najlepiej w ogóle poczekaj z kupowaniem czegokolwiek. na początku marca wchodzi tak jak pisał Vulture nowa seria (chyba seria) kart obsługujących DirectX 10. Nie ma sensu kupować czegoś co za kilka miesięcy będzie nie nadawało się do nowych gier.

a jeszcze lepiej poczekać do maja, wtedy ATI wypuści karty z DX10 ze średniej i niższej półki i nawet jeśli okażą się słabsze od GF to te powinny już stanieć jako, że nie będą już jedynymi kartami z DX10 na rynku…

za 5 dni mają w komputroniku mieć pierwsze tanie z serii 8xxx

A może do grudnia wtedy będzie jeszcze taniej 8)

no ja chce na pc express aha a moze jush w jakims sklepie sa kart jakies 8xxx z dx 10 ??

no pewnie… za wielką wodą w kraju jankesów :slight_smile:

albo 8800 u nas :mrgreen:

wiecie chyba poczekam jak wyjdzie karta Geforce 8600 gt ultra :D:D:D z tego co wiem 179 $ kosztuje ale jeszcze jej u nas nie ma :smiley: poczekam na nią :D:D:D:D:D

a żebyś wiedział :slight_smile: no ale do grudnia to może przesada… poczekałbym po prostu jak wypada realna wydajność zarówno kart nVidii jak i ATI w grach z DX10 (a tych jeszcze nie ma, a będą dopiero w drugiej połowie roku) i dopiero wtedy coś brał, a nie za miesiąc kupował w ciemno jakiegoś 8600Ultra

ja chce teraz grac bo mam złoma konf mojego kompa

Duron 900mhz

matsonic

geforce fx 5200 128mb 64 bit

512 mb ddr 400

dysk maxtor 80 gb

i stary powiedział ze kupuje kompa zebym sobie złozył wiec wybrałem wszytko a teraz czekam na karte bo jej aby jeszcze brakuje i dzwonie zamawiam :D:D

8600ultra napewno nie będzie poniżej tysiąca zł…

kup sobie 7900gto od MSI.

179 dolców + 22%VAT to jest chyba trochę mniej niż tysiąc. Nawet jeśli dodamy marżę producenta :stuck_out_tongue:

Ewentualnie specjalne karty producentów z lepszym chlodzeniem szybszymi pamięciami 200 dolców… ale to chyba wciąż mniej niż tys. zł… :wink:

hehe mam, nadzieje ze mnie :):):):):):):):slight_smile:

hmmm macie jakies testy wydajnosci intela core duo 6300 a amd 5200 lub 5000 zobacze który lepszy wydajniejszy :D:D

Core 2 Duo wydajniejszy :stuck_out_tongue:

Core 2 Duo E6300 rywalizuje z FX-62 od AMD (C2D ~750zł vs. AMD ~4500 zł. ) Po podkręceniu nie daje mu już szans.

Tu porównanie z tym własnie prockiem:

http://pclab.pl/art20995.html

na tych testach e6300 l4mb l2 jest troszke aby gorszy w niektórych grach od fx 62 :D:D wiec lepiej sie opłaca inteal tego ;D:D:D .

napisz to po polsku.

Oczywiście.

E6300 z 4 mega kasyz nie istenieje. To jest zasymulowany procesor.