Jaka karta graficzna?

Witam, chciałbym kupić kartę graficzną do starego komputera, ale nie wiem jakimi wytycznymi powinienem się kierować aby ta karta pasowała. Mam starą płytę główną FIC FA15T, złącze AGP i w AIDA napisane jest, że obsługiwane szybkości AGP to 1x i 2x.Szerokość magistrali 128 bit. Mógłby ktoś pomóc? cena nie gra roli, chociaż najlepiej byłoby gdyby karta kosztowała do 300 zł

Karta za 300zł pod AGPx2 :lol:

Takie karty nie są już produkowane od około dekady.

ale to chyba nie znaczy, że nie można kupić?

No jakieś tam badziewie się znajdzie. Za mniej niż 5 dych :lol: używka z allegro

dawaj resztę podzespołów.

a 300 zł to strasznie dużo jak na kartę, Patrze i pewno masz dość stary sprzęt, lepiej zostaw sobie tą kasę, dozbieraj trochę w niedalekiej przyszłości i wtedy złożymy coś bardziej nowoczesnego, tak z 800-900 zł było by fajnie :slight_smile:

Za te 300zł możnaby już kupić używanego składaka z allegro, jakieś 5 razy szybszego od tego zabytku.

Darth ReX , ale wiesz, że i tak szkoda kasy wpychać w tego składaka, przyoszczędzić trochę trzeba, trochę odłożyć i złożyć coś nowego, 10 razy wydajniejszego od tego składaka.

prawda mam już stary sprzęt :stuck_out_tongue: Celeron 1,3 Ghz, 512 sdram, GF mx 400, chciałem sobie zrobić telewizję na komputerze. Wcześniej miałem 256 ram i nieźle mi chodziło na karcie skystar, teraz dokupiłem 256 ram i chciałbym wymienić kartę graficzną i miałbym telewizję :stuck_out_tongue: a z tym uzbieraniem kasy ciężko byłoby …

http://www.allegro.pl/item415408468_kom … anio_.html

Coś na ten kształt można zawsze złożyć…

a może polecicie mi płytę główną ze zintegrowaną karta graficzną pod procesor Intel Core 2 Duo??

Żadną.

Abit I-N73HD, całkiem dobra, daje się kręcić.

A może http://www.skapiec.pl/site/cat/13/comp/254198 (płyta główna z zintegrowaną kartą graficzną) i http://www.skapiec.pl/site/cat/7/comp/149185 i później uzbierać jeszcze później kolejne 300zł na nową karte graficzną.

Ja bym brał zwykłą płytę i jakieś badziewie za 4-5 dych. Wydajniej będzie :lol: