Jaka Karta graficzna?

Witam Chce wymienić karte graficzna oto w tym sprzęcie : http://www.euro.com.pl/komputery-stacjonarne-pc/dell-inspiron-3847-i5-4460-8gb-1tb-gt705-w8-1.bhtml#opis

 

Jaką kartę graficzną polecacie do tego komputera oczywiście pod gry fps :slight_smile:

GeForce GTX 1070 - w zupełności wystarczy z zapasem na dłuższy czas. W marketowym składaku pewnie nie obejdzie się bez wymiany zasilacza, bo śmiem wątpić czy włożyli tam coś sensownego.

GF750Ti - i w zasadzie nie masz większego wyjścia (poza wymianą komputera), gdyż wąskim gardłem będzie zasilacz i rozmiary obudowy. Zaś zasilacza nie wymienisz, ze względu na specyficzne złącza zasilania płyty głównej.

A, nie zwróciłem uwagi że to Dell. @Veers jesteś pewien że nie ma tam zwykłego MOBO?

Mam w firmie od metra Vostro i Inspirionów - nie chce mi się szukać - ale jak wrzucicie w Google hasło Inspirion 3847 to się wam rozjaśni.

Na wysokości PCI-E - znajduje się koszyk na HDD. Jedyne wątpliwości mogę mieć co do PSU. Tak mi coś świta, że te w Inspirionach mają chyba jednak standardowe złącze 24+4 Pin. Standardowy zasilacz ma 300W i w sumie oceniam go dość dobrze, ale nic wyczynowego do niego bym nie podłączał. To jest generalnie sprzęt biurowy…

 

Z tego co widać na filmie

to rzeczywiście ograniczona będzie szerokość karty, ale myślę, że uda się znaleźć GTXa 960, który by się zmieścił, a i chyba ostatnio widziałem też 1070 w krótkiej wersji. Oczywiście trzeba sprawdzić czy zasilacz pozwoli (albo wymienić na mocniejszy)

czyli mniej więcej jaka kupic ?? oczywiście w miare tanią

 

A co to dla Ciebie znaczy?

znaczy żeby nie była jakas bardzo droga

Prędzej się dogadasz jak podasz konkretny budżet jakim dysponujesz.

nie no do 800-900 zl bysie cos znalazło ??