Jaka karta graifczna lepsza Nvidia GT630 czy GF610?

Która z tych kart jest wydajniejsza?

Pierwsza cyfra oznacza serię w której kartę wypuszczono, druga jej pozycję na półce - im wyższa tym lepiej. Reszty sam się domyśl.

niekoniecznie poczytaj opinie na temat obu kart ja miałem taki przypał jak kupowałem palita 8800 GT miał być szał było tyle ochów i achów ale chyba sprzedawców produkt okazał się przereklamowaną szmirą o awaryjności tej seri 90 % ale o tym dowiedziałem się 2 lata później .

Dla porównania podam ja mam nvidie GT 220 512 ram z leciutko podkręconymi parametrami o 10% dałem za nią w zeszłym roku 120 zł w Mediamarkecie a spokojnie na średnich parametrach mi chodzi gra prototype 2 zobacz jakie ma ona wymagania :razz: Ostatnio byłem w sklepie bo patrzyłem za zasilaczami i tak się zgadałem ze sprzedawcą na temat kart graficznych a ten mi mówi tak : panie teraz są takie karty nie to co kiedyś i mówi No najgorszy syf to GT 220 ja się tylko uśmiechnąłem i mówię to co by mi pan polecił a on na to no wie pan co najmniej gforce 550 cena około 550 zł :lol: i dalej mówi wie pan taka gra prototype 2 to spokojnie na niej pójdzie bo ja niższych już nie , na to ja jemu mówię tak się głupio składa że mam gt 220 i że gierka chodzi na średnich detalach na to on się zmieszał i powiedział ż eto wszystko to marketing ( chodzi o nowe części które nie zawsze są lepsze od starszych modeli ale za to droższe bo to nowość ).

GT630

Krótko i zwięźle.