Jaka karta grf?

Witam! Mam takie pytanie jaką musialbym mieć kartę grafiki, ile mb ramu i jaki procesor żeby HALO 2 chodzilo jak zyleta. Czy ATI radeon x700 PRO będize dobry? i gdzie sięsprawda jakie mam wejście do karty?

Niestety nie wyszła taka gra jeszcze na PC…

http://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=6717

tyle to i ja wiem :stuck_out_tongue: :smiley: ale czy będzie dobrze chodzilo? inne gry tez? chodzi mi zeby dobrze wszystk szlo i ladnie

Radeon x700 pro jest to karta ktora ma juz swoje lata, wystarcza ona obecnie do grania w srednich szczegołach, wiadomo ze za jakis czas bedzie potrzeba czegos wydajniejszego, np.najtanszego z geforcow 7800(cena koło 1000 zł) mozna sobie pograc w duzej jakosci szczegołów.

A jesli chodzi o…

to nie za bardzo wiem o co ci chodzi

mozesz to sprawdzić w evereście …

tzn. ile masz kasy na kartę ?? :?

Chce się dowiedzieć jakie ma złącze do karty graficznej na płycie głównej. Zapraszam do pobrania programu EVEREST (dostępny w downloadzie vortalu). Powinieneś gdzieś mieć informacje czy masz slot AGP 8x czy PCI-E 16x

A co do wymagań niestety nie możemy Ci pomóc ponieważ producent tej gry nie ujawnił informacji jeszcze na ten temat. Ale zamiast kupna x700 Pro radziłbym Ci zakupić GeForce 6600GT na PCI-E, sam go posiadam i znakomicie sobie radzi z najnowszymi grami. Co do procesora do gier to najlepszy jest AMD Athlon 64 (3000+ wystarczy) nawet pod socket 754, ten pod 939 różni się troszke większą wydajnością oraz obsługą pamięci dwukanałowych. Jeśli chodzi o płyte główną to jakaś z chipsetem nForce 4 i gniazem PCI-E, no i 1GB ramu 400MHz. Taki sprzęt spokojnie Ci wystarczy do gier.

Pozdrawiam!