Jaka karta muzyczna?

Witam

Mam do was takie pytanie. Otóż na dniach mam zamiar sobie kupić nową kartę muzyczna (do 600zl) i dokladnie nie wiem na co sie zdecydowac. Moje wymagania odnosnie karty : bardzo niski poziom latencji, chciałbym aby podczas wgrywania wtyczek vst (wirtualne instrumenty do programow muzycznych) nie bylo sytuacji, w ktorej zaczyna sie “zwiecha” kompa (slyszalem, o kartach ktore maja wlasne procesory, ktore powoduja, ze odciazaja glownego kompa - ale tylko slyszalem). Mam nadzieje, ze ktorys z was bedzie umial mi profesjonalnie doradzic

Dzieki z gory. Pozdro

Tyle pieniędzy pakować w kartę muzyczną to chyba troche nierozsądne, chyba że zajmujesz się oprawą muzyczną itp.

W dużej mierze zależy to również od głośników. Jakie posiadasz?

kartę możesz wziąść, lecz zastanów się czy wykorzystasz ją w pełni.

Ta karta, myślę że ci w zupełności wystarczy. Kolega przeżucił się z CREATIVE SB AUDIGY, na tą właśnie(głośniki 5.1) i różnica była dość zauważalna.

Zajmuje się muzyką i dlatego poszukuję lepszego sprzętu bo audigy 2 nie wyrabia na moim komputerze. Widzę, że tutaj chyba nie uzyskam odpowiedzi dotyczącej karty o jaką mi dokładnie chodzi, chociaż jeszcze poczekam.

Błażej dzięki za to,że próbowałeś (ta emu to jeszcze nie to czego mi trzeba, ale byłeś blisko)

pozdro

Jak