Jaka karta na gp do 150 zl do athlona xp 2400+?

Witam. Pytanie mam w temacie

Karta najlepiej używka, chodzi mi głownie o to, żeby pograć komfortowo w gierki typu Runes Of Magic, COD 4.1 oraz jak się da to COD 4.2 :stuck_out_tongue:

prosze o szybka odpowiedz

Prosta odpowiedź - żadna! Czemu?

Komfortowo (30+ fps i wysokie detale, multi przez neta) do gry w podane tytuły to nie ten proc i karty w tej cenie.

Do tego procka najlepsze będą 7300GT, 7600GS

Mam do wyboru 7600gt i 7600 gs w podobnej cenie. Mam też na oku radeona x1650 pro. Także którą z tych kart wybrać?

Wydajniejszy będzie 7600GT z tych trzech - jednak pobiera niemało prądu pod 100 obciążeniem. Podaj jaki masz zasilacz. Wystarczający będzie markowy 350W lub 450W no-name.

Mam nówkę Modecom Feel 2 400 watt. Wytarczy?

PS. Chcę tylko pograć sobie w w te gry przez jakieś 3 miesiące, ponieważ dostanę komputer w tym czasie (a poza tym mam fx 5500 i chcę to g***o wymienić)

Powinien ale głowy nie dam. Feele w wersji 1 i 2 miał tendencje do zgonów. Wersja 3 już trochę lepiej ale powiem ci tak - ja sam posiadam Athlon XP 2500+ kręcony na 3200+ i geforce 7600GT także kręcony ale na trochę lepszym zasilaczu modecom mc-350 i działa okej ;] 1 dysk i 1 nagywarka + 3 karty na pci.

Jednak mała uwaga - ja mam 3200+ i uważam GT jest za szybką kartą do niego. Po prostu procesor baaardzo ogranicza możliwości karty. Do tego kompa to już nadziei nie ma przecież to socket A. Teraz z perspektywy czasu myślę, że mogłem oszczędzić tę stówę i brać GS.

Dzięki za doradztwo. Na pewno ukierunkuję sie do twoich rad. Temat do zamknięcia