Jaka karta pamięci do HTC DESIRE 820

Witam mam zamiar kupić kartę SD 16GB do mojego HTC Desire 820 i mam prośbę czy moglibyście polecić mi jaką kartę mam kupić aby zrobić z niej kartę pamięci wewnętrznej tak żeby gry oraz aplikacje nie zacinały podczas przeglądania ich.

Np: Kingston za niewielkie pieniążki.
Dobra firma dobra jakość odpowiednia cena.


Moja microsd w telefonie 3 rok hmm sprawuje się własnie Kingstonek.

Ok ale będzie się nadawała do przekształcenia w pamięć wewnętrzną mam u siebie w telefonie z GOODRAM
i gdy jest sprawdzanie szybkości karty sd wychodzi karta wolna i nie da rady sformatować aby działała jako pamięć wewnętrzna.

Tu potrzeba minimum karty klasy 10, bo autor chce ją przekonwertować na współdzieloną z pamięcią wewnętrzną. Nie wiem jakiej pojemności chce tę kartę, ale z 32 GB polecam

Ważny jest w takiej karcie szybki odczyt i zapis w granicach 80-90 MB/s. Ogólnie karty ok 50 MB/s też dają radę, ale czasami idzie wyczuć spowolnienie.

1 polubienie

Class 10 powyżej 100 zł.

Nie inaczej. Kosztują więcej, ale są wskazane przy tego typu operacjach.

LORDEK potrzebuje karty 16GB jakaś do 60-50zł polecisz coś jak na razie mam na oku tą

http://allegro.pl/karta-pamieci-sandisk-ultra-microsdhc-16gb-80mb-s-i7049195508.html

Olej allegro, tam łatwo o podróbki. Jezeli chodzi o parametry to chyba taka będzie najlepsza.

Dzięki a mam pytanie odnośnie kart Sandisk ostatnio pisałem z firmą HTC i polecali te karty do tych modeli.I teraz nie wiem czy kupić tą co ty mi poleciłeś czy szukać coś z sandisk?

A na jakiej podstawie oni polecali? Do tej operacji co chcesz wykonać potrzebna jest szybka karta w odczycie i zapisie. Jak tsk patrzę tańsze karty mają szybki odczyt, ale marny zapis. Najlepiej wypadają karty 32 GB SDXC gdzie prędkości są symetryczne np 90/90.16 GB to maksymalnie SDHC, ale i tak nie jest źle.