Jaka karta pamięci najlepsza?

Różne tel. czytają różne karty pamięci zewnętrznej…

A jaka karta jest najlepsza MMC, T-Flash itp… ? ? ? jakaś inna ? I czym sie różnią ? Oprócz pojemności.

trudno powiedzieć, która lepsza, to zależy za ile ją kupisz, oprócz pamięci różnią się wymiarami i szybkością transferu

MMC bo są najtańsze :slight_smile:

512 MB - 45 zł

no ale mmc nie podchodzą do telefonów! podchodzą tylko rs-mmc które kosztują już z 70 zł :slight_smile:

barti041 dziwne że ja mam mmc w telefonie, ale cóż pewnie to jakaś wada fabryczna na światową skalę :slight_smile:

Złączono Posta : 16.09.2006 (Sob) 19:39

A poza tym ceny rs-mmc są porównywalbe do mmc.

to w jakim telefonie masz mmc? bo ja w nokii n70 mam 2 rs-mmc(czyli te mniejsze od zwykłych mmc) 1 kupiłem a 2 dostałem do telefonu(od orange :wink: ) i wszędzie pisze, że trzeba rs-mmc bo mmc są zaduże i nie wchodzą

ja mam w swojej 6630 kingstona 2 gb :stuck_out_tongue:

a zwykle rs mmc ma np nokia 7610 :slight_smile:

MMC mam w 6230i, a sam telefon jest mniejszy od N70:P

MMC są do telefonów !

A Memory Stick Duo ? Dobra jest ta karta do fonów ? Lepsz od T - Flash ? Bo T - Flash charakteryzuje sie chyba bardzo sobrą szybkościa dostępu… czy sie myle ?

ja w swoim v3i mam SD 512MB (dalem za nia 60 zeta na allegro) :mrgreen: wydaje mi sie ze jest najbardziej oplacalna to tego radzaju telow ale juz widzialem 1GB za 100 zeta :cry:

no to mniej więcej tak jak mmc, a te zmniejszone mmc(jedyna wada żeby je wyjąć lub włożyć potrzebna jest blaszka) są chyba najmniejsze ze wszystkich

do mojego Samsunga E770 też chyba mmc podchodzą :stuck_out_tongue:

ja mam nokie 6230 i mam 1 gb :mrgreen:

w opisie mojej V3i pisze ze podchodzi do 512… a kumpel kupil sobie 1 GB i tez chodzi… tylko musial softa zmienic :stuck_out_tongue: