Jaka karta telewizyjna usb do 100 zł?

Pytanie jak wyżej-budżet taki jak będzie potrzeba, ale fajnie byłoby, gdyby razem z przesyłką zamknął się w 100 zł. Chodzi o to, aby to nie był jakiś największy szrot, ale też jakiejś super wypasionej nie potrzeba-byle spełniała wszystkie swoje funkcje we właściwy sposób. W grę wchodzi tylko karta usb - z racji, że to do laptopa będzie podpięte. Duży wybór jest, więc nie mam pojęcia co wybrać. Będę wdzięczny za jakieś porady, pozdrawiam

Dodane 19.05.2012 (So) 14:11

Naprawdę nikt nie ma żadnej rady? :slight_smile:

Potwierdzam hevet , posiadam tą kartę i spisuje się super, ta antenka z zestawu ma problemy nawet z radiem, ale jak masz jakąś siatkówkę w domu będzie ok.

Dzięki za odpowiedzi, zainteresuję się tym sprzętem - a w międzyczasie jak ktoś jeszcze się wypowie, to się nie obrażę :slight_smile:

Antena pokojowa da radę przy tej karcie z allegro? I tak przy okazji. Mieszkam trochę na odludziu, sygnał słaby, tv śnieży (pokojowa, na dachu bez różnicy większej niestety). Sygnał cyfrowy poprawi w jakikolwiek sposób stan rzeczy, czy raczej odwrotnie? Ma ktoś jakieś doświadczenie już?

Powiem tak mam tą antenę http://img9.burak.pl/img/c/8/8/e/antena … -elita.jpg i w domu kawałek od nadajnika sygnał potrafi zanikać, a jak jest miejsce tam gdzie nie ma wielu zabudowań działa idealnie, jeśli chodzi o śnieżenie, to w dvb-t albo jest sygnał albo go nie ma w ogóle, efektu śnieżenia nie ma, działa to na podobę anteny satelitarnej, jak słaby sygnał to się zacina obraz. Może po prostu trzeba kupić mocniejszą płytkę do siatkówki?