Jaka karta tv do 150zł

(Mariusz M86) #1

Karta telewizyjna na pci\usb do komputera stacjonarnego do kwoty około 150zł, co wybrać?

Dwie rzeczy które musi mieć odbiór sygnału z kablówki i odtwarzacza video. Czytałem i szukalem troche ale są jakieś analogowe i cyfrowe i nie wiem która będzie działać. Upatrzyłem coś takiego ale te opinie różne są

Doradźcie coś . :smiley:

(Quarthy) #2

Powiem Ci, że ta karta nie jest taka zła. Tuner tez niezły PCI wejście, i będzie dobrze odbierał sygnał. Pozdrawiam, kamlo.

(Mariusz M86) #3

Dzięki za rade. Nic lepszego chyba nie kupię . Pozdrawiam.

(system) #4

W tej cenie nic lepszego nie kupisz... ostatnio właśnie patrzyłem na tunery i też ten mi się spodobał, no ale ja już mam inny na USB

(SMDOBPRO) #5

Ja od siebie dodam że bym tej karty nie kupił,bo mam taką .Jak kupowałem też kierowałem się ceną.

Zasadnicze wady całości (soft na płytce i sama karta) słaba głowica tzn.czułość i tu porównuję do karty aver kilka lat starszej (oczywiście w trybie analog. a nie dvb t) ,soft do karty made in Arcasoft to moim zdaniem porażka,ten kombajn chciałby robić wszystko a wystarczyło by przecież tylko aby dobrze współpracował z kartą.Podsumowując : wolał bym dorzucić parę groszy i kupić inną kartę, jaką? tu niestety ci nie podpowiem .

ps: jeszcze w sprawie czułości,podczas gdy "pudełko" do odbioru dvb t (made in china)

podłączone do telewizora sprawuje się bezbłędnie karta na tej samej antenie ma spore problemy szczególnie na mux3 który nadany jest w mojej lokalizacji z mniejszą mocą niż mux2.

(system) #6

To zależy od instalacji antenowej, jeżeli masz dobra to żadnego problemu nie będzie :lol:

(Mariusz M86) #7

rradek21 mógłbyś napisać co masz za kartę?

(system) #8

ja mam na USB Gigabyte U8300 mam ją już 2 lata chyba i żadnych problemów tylko że ona trochę droga

Kupiłem na USB bo jeszcze 2 lata temu nie było nic ciekawego na PCI z DVB-T

ale teraz jakbym miał kupować to bym kupił na PCI