Jaka karta tv do 150zł

Karta telewizyjna na pci\usb do komputera stacjonarnego do kwoty około 150zł, co wybrać?

Dwie rzeczy które musi mieć odbiór sygnału z kablówki i odtwarzacza video. Czytałem i szukalem troche ale są jakieś analogowe i cyfrowe i nie wiem która będzie działać. Upatrzyłem coś takiego ale te opinie różne są

http://sklep.benchmark.pl/product/72444/Sprzet_komputerowy/Podzespoly/Not_Only_TV_PCI_Express_Hybrid_Tuner_LV3H_PCI.html

Doradźcie coś . :smiley:

Powiem Ci, że ta karta nie jest taka zła. Tuner tez niezły PCI wejście, i będzie dobrze odbierał sygnał. Pozdrawiam, kamlo.

Dzięki za rade. Nic lepszego chyba nie kupię . Pozdrawiam.

W tej cenie nic lepszego nie kupisz… ostatnio właśnie patrzyłem na tunery i też ten mi się spodobał, no ale ja już mam inny na USB

Ja od siebie dodam że bym tej karty nie kupił,bo mam taką .Jak kupowałem też kierowałem się ceną.

Zasadnicze wady całości (soft na płytce i sama karta) słaba głowica tzn.czułość i tu porównuję do karty aver kilka lat starszej (oczywiście w trybie analog. a nie dvb t) ,soft do karty made in Arcasoft to moim zdaniem porażka,ten kombajn chciałby robić wszystko a wystarczyło by przecież tylko aby dobrze współpracował z kartą.Podsumowując : wolał bym dorzucić parę groszy i kupić inną kartę, jaką? tu niestety ci nie podpowiem .

ps: jeszcze w sprawie czułości,podczas gdy “pudełko” do odbioru dvb t (made in china)

podłączone do telewizora sprawuje się bezbłędnie karta na tej samej antenie ma spore problemy szczególnie na mux3 który nadany jest w mojej lokalizacji z mniejszą mocą niż mux2.

To zależy od instalacji antenowej, jeżeli masz dobra to żadnego problemu nie będzie :lol:

rradek21 mógłbyś napisać co masz za kartę?

ja mam na USB Gigabyte U8300 mam ją już 2 lata chyba i żadnych problemów tylko że ona trochę droga

Kupiłem na USB bo jeszcze 2 lata temu nie było nic ciekawego na PCI z DVB-T

ale teraz jakbym miał kupować to bym kupił na PCI