Jaka karte dzwiekowa wybrac?

mam taki sprzed Typ procesora AMD Duron, 850 MHz (8.5 x 100)

Nazwa płyty głównej ECS K7VZA (5 PCI, 1 AGP, 1 AMR, 3 DDR DIMM, Audio)

Pamięć fizyczna 160 MB (PC133 SDRAM)

JAKA KARTE DZWIEKOWA DOBRAC ZEBY DOBRZE WSPÓLDZILA Z TYM SPRZETEM, BO CHCE KUPIC GLOSNIKI 6.1.PROSZE O RADE??

zależy od funduszy

http://znak.pl/index.php?cid=163&scid=1 … AudSE+bulk

fundusze tak do 150 zl slyszlaem ze ta karta sound blaster zle dzila pod tym sprzetem co mam, ze za malo ramu, za slaby procesor i plyta czy to prawda?

Starsze modele SB np. Live!, 128, Value chodziły i ze słabszym sprzętem. Dobrze, że nie masz Visty tam to z dźwiękiem jest cyrk.:mrgreen:

a ktora polecasz SB ??

Sound Blaster Live! 24 Bit

http://www.allegro.pl/item171467591_cre … _0410.html

Wymagania systemowe

* Procesor Intel Pentium III lub Celeron 800Mhz lub szybszy

* System operacyjny Microsoft Windows XP (SP1) lub 2000 (SP4)

* 128MB pamięci RAM

* Napęd CD-ROM/CD-RW lub DVD-ROM do instalacji oprogramowania

myśle że ta niepowina sprawiać problemów.

Typ procesora AMD Duron, 850 MHz (8.5 x 100)

System operacyjny Microsoft Windows 98 SE

Pamięć fizyczna 160 MB (PC133 SDRAM)

Naped cd-rom

A pod tym sprzetem tak karta bedzie dzilac???

wydaje mi się, że problem z zasobami sprzętowymi pojawi się przy instalacji oprogromowania creative.

Kup audigy2 zs - sprzętowy mixer i super jakość dźwięku również pod linuksem

Miałem taki do oglądania tv - wszystko sterowane pilotem od tunera … poprzez słuchanie strumienia audio z neta … po sterowanie progsem do odtwarzania filmu, wyłączenia komputera … poprostu bajka :slight_smile:

Możliwości tego sprzętu wykorzystasz lepiej jak po win98 o ile Cię to kręci …

pod moim sprzetem niebedzie chodzila,chyba pasujaca pod moj sprzeta SB Live lub128

… o ile podłączysz pod slot PCI - będzie działać. Ponadto jakość dźwięku będzie lepsza a sprzęt nie będzie obciążał zasobów - podobno pod tym względem najwydajniejsze są karty z serii X-FI.

Taką Audigy ZS kupisz za nieco więcej jak 150, jednak nieznacznie, dołożą jeszcze pewnie jakąś gierkę, więc się wyrówna jak sprzedaż przez allegro.

:arrow: licytuj