Jaką karte graficzną do 500zł wybrać i czy w ogóle warto?

Witam. Chciałbym zmienić mojego GF 9800GT na coś nowszego. Na ten cel mam góra 500zł? Konfiguracja komputera w moim podpisie - płyta główna to Gigabyte EG41MF - S2H ? i czy w ogóle warto zmieniać w nim kartę. Lubię czasami pograć w nowe tytuły itp. Poradźcie coś :)! Z góry dzięki

spróbuj wychaczyć jakiegoś geforce gtx460 lub radeon HD5770 i najlepiej by było z pamięcią 1gb bo masz nawet duży monitor chociaż gtxa jak byś brał to bierz wersje 768mb,bardziej opłacalne,zasilacz masz dobry więc się nie musisz martwić a i proca byś mógł troche skręcić do 2.80ghz i juz by było lux:)

Właśnie się zastanawiałem pomiędzy tymi dwoma tylko nie wiem co będzie bardziej wydajniejsze do grania.

tu masz test,jakiś byle jaki ale jest http://www.tomshardware.co.uk/forum/293 … benchmarks z tego co ludzie piszą na forach(bo sam nie wiem jak jest ale się domyślam:P)to gtx460 jest poprostu lepszy,ja bym był na Twoim miejscu to bym brał gtx’a

ok. Prześpię się z tym :slight_smile:

Gtx-a bierz lub 5770 z 1gb ddr5 (jeśli tanio znajdziesz) jak kolega wyżej napisał:)

A co sądzicie o GTS 450 ? Bo GTX 460 troche przekracza mój budżet :slight_smile: