Jaką kartę graficzną i procesor kupić [400-500 zł]

witam zastanawiam się nad kupnem nowego procesora Core 2 Quad Q8300 2,5 ghz  i moje pytanie jest ,czy da mi ten proscesor stałe 30-40 fps w Bf3 ? mój sprzęt to gtx 430 ,4 gb ram , http://www.bequiet.com/pl/powersupply/43 , p5ql /epu

Witaj, popraw proszę tytuł tematu tak aby wstępnie informował o problemie, użyj przycisku EDYTUJ , który znajdziesz w prawym dolnym rogu Swojego posta-> następnie skorzystaj z opcji Użyj pełnego edytora. Dziękuję za uwagę.

Tip: Unikaj słów: “problem”, “help”, “pomocy” i.t.p. Tego typu słowa nie spowodują szybszej reakcji a mogą odnieść odwrotny skutek od oczekiwanego, tytuł tematu ma być skróconym opisem Twojego posta- powodzenia.

Zapewne masz na myśli GT 430, nie GTX 430. To słaba karta i wymiana na lepszą na pewno przyniosłaby efekt. Karta typu GTX 650 Ti (ok. 500zł za nową) miałaby szansę się sprawdzić z twoim procesorem. Sama wymiana procesora na mocniejszy jest nieopłacalna. Quad serii 9000 nie poprawiłby na tyle dużo wydajności, aby pakować w niego jakieś 400zł+ Inwestycja w nową platformę to z kolei już większy wydatek (1000zł+).

Podaj jaki masz zasilacz i chłodzenie na procesorze. Może dałoby się wyciągnąć pare klatek więcej poprzez oc procesora. Podaj też budżet na modernizację i ile masz pamięci RAM w komputerze.

Moge wydać tak z 400-500 zł

To nie jest konkret, spróbuj jeszcze raz albo temat zostanie usunięty do kosza…