Jaką karte graficzną polecacie?

Witam jestem na kupnie karty graficznej lecz nie bardzo się na tym znam, co byście polecili?.

W starej padł mi wiatrak ale i tak byłem na kupnie nowej wiec jest najlepsza okazja.

Zasilacz: akyga AK-B1-400p 400W

Płyta główna: Gigabyte GA-78LMT-52

Procesor: AMD-4100 Quad-Core Procesor, 3600 Mhz

RAM: GOODRAM 4GB

Teeee

Proszę zapoznać się z tematem i poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty proszę użyć przycisku Edytuj, umieszczonego w prawym dolnym rogu swojego posta, następnie opcji Użyj pełnego edytora, znajdującej się pod edytowanym postem.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało przeniesieniem tematu do Kosza.

To jak odpowie ktoś?

Nie, bo nie podałeś budżetu.

Obowiązkowa wymiana zasilacza na jakiegoś Corsaira 350/450, a pod ten procesor maks 7750/R7 250

No tak około 500zł a geforce 750 nie podejdzie? prawie w tej cenie sie mieści? Zasilacz mi dlugo sluzy, to go tez wymienie :smiley:

I tak musisz wydać 120-150 złotych na nowy zasilacz. Możesz kupić GTX 750, ale ta karta będzie ograniczana przez kiepski procesor.

To jak tak gadasz to kupie r7 bo wydaje sie lepsza od 7750

Chyba, że masz lub macie jakas inna propozycje

r7 ale jaki moim zdaniem R7 250x lub 260

… do gier zawsze lepiej mieć przewagę wydajności karty graficznej nad wydajnością procka, dlatego rozważ kupno MSI R7 260X 2GD5 OCV1 (Pmax=115W), lub tańszej  MSI R7 260 1GD5 OC (Pmax=95W).