Jaką karte graficzną polecacie?

(R Zalewski93) #1

Witam jestem na kupnie karty graficznej lecz nie bardzo się na tym znam, co byście polecili?.

W starej padł mi wiatrak ale i tak byłem na kupnie nowej wiec jest najlepsza okazja.

Zasilacz: akyga AK-B1-400p 400W

Płyta główna: Gigabyte GA-78LMT-52

Procesor: AMD-4100 Quad-Core Procesor, 3600 Mhz

RAM: GOODRAM 4GB

(Agatonster) #2

Teeee

Proszę zapoznać się z tematem i poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty proszę użyć przycisku Edytuj, umieszczonego w prawym dolnym rogu swojego posta, następnie opcji Użyj pełnego edytora, znajdującej się pod edytowanym postem.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało przeniesieniem tematu do Kosza.

(R Zalewski93) #3

To jak odpowie ktoś?

(neXt___) #4

Nie, bo nie podałeś budżetu.

Obowiązkowa wymiana zasilacza na jakiegoś Corsaira 350/450, a pod ten procesor maks 7750/R7 250

(R Zalewski93) #5

No tak około 500zł a geforce 750 nie podejdzie? prawie w tej cenie sie mieści? Zasilacz mi dlugo sluzy, to go tez wymienie :smiley:

(neXt___) #6

I tak musisz wydać 120-150 złotych na nowy zasilacz. Możesz kupić GTX 750, ale ta karta będzie ograniczana przez kiepski procesor.

(R Zalewski93) #7

To jak tak gadasz to kupie r7 bo wydaje sie lepsza od 7750

Chyba, że masz lub macie jakas inna propozycje

(expertt_) #8

r7 ale jaki moim zdaniem R7 250x lub 260

(Ja$) #9

... do gier zawsze lepiej mieć przewagę wydajności karty graficznej nad wydajnością procka, dlatego rozważ kupno MSI R7 260X 2GD5 OCV1 (Pmax=115W), lub tańszej  MSI R7 260 1GD5 OC (Pmax=95W).