Jaka karte graficzną wybrać ? :>

Siema mam pytanie !!

Jaka mi polecacie karte graficzną, bo chce wymienić ??

Teraz mam Rive TNT 2 32 MB ??

Ja zastanawiam się nad GeForcem FX 5200 Asusa :slight_smile:

P.S. AGP - 4X, tak do 250 zł.

Polecam Ci moją karte graficzną…

Jest troche droższa ale myślę ze te 15 zlotych wiecej można jakoś uzbierać :slight_smile:

Zobacz :arrow: tutaj

strumienianin zupełna racja mam teraz taką grafę i jestem z niej zadowolony a tu masz za 260 http://www.proline.pl/shop.php?prodid=4 … 305f313238

Podałeś dokładnie ten sam link co ja :slight_smile:

I nie za 260, tylko za 265 tak jak wcześniej pisałem (250+15) :slight_smile:

ja tez bym ci poradzil zebys kupil radeon 9550 gigabyte

Ja też Ci radze Radeona 9550 sam mam teraz rrive taką jak Ty i planuje zmianę na takiego radka a g’forcy 5200 to padła są nawet nie ma się co zastanawiać bierz radka :smiley:

Gigabyte Radeon 9550 - tani, wydajny. Cuz chcieć więcej :smiley:

dozbieraj z 20-30zł i kup sobie Radzia 9550 :slight_smile:

Tymbardziej że jest bardzo podatny na podkręcanie :wink:

Ale w opisie pisze, że powinno być AGP 8 :? a ja mam AGP 4 :?

Boje się, że za mocna karta na moją płytę i będzie troche sie ta karta “marnować” na mojej płycie :slight_smile:

Za wszystkie porady serdecznie dziękuję :smiley:

Ale i tak decyzja należy do Ciebie :slight_smile:

a ja polecam coś z konkurenciji i jest to GeForce Fx 5200 Ultima 128MB 128b/s

koszt około 260 i dobra wydajność ---- jestem zadowolony

w 3D marku wyciąga więcej od Radeona

Post 2

p.s jest to najlepsza karta z najniższej pułki

Post 3

http://www.benchmark.pl/artykuly/zestaw … ryczne.htm

zestawienie realnej wydajności ---------------bije Radeona 9550

UpDate:

fiesta

cmafatcat - dlaczego nie używasz funkcji “zmień”

nie pisz jednego posta pod drugim… :!:

cmafatcat

ty chyba jestes slepy zobacz gdzie jest Radeon a gdzie GeForce ten ktorego polecasz jest w wersji zwyklej a z Radeona robisz 9600 bez problemu i bije twojego na leb na szyje sam se zobacz dokladnie

cmafatcat na 3dmarku 2001 może i Ci lepiej wyciąga ale sobie zobacz wyniki na 2003 śmiech na sali :slight_smile: Radeon bije na głowę wszystkie fx 5200 i tu nie wprowadzaj kolegi w błąd bo jeszcze wybierze gorszą kartę i będzie nie zadowolony :twisted: :twisted:

po

  1. napisałem że jest to zestawienie realnej wydajności a nie po podkręceniu

2)nawet jak go podkręcicie to może jest minimalnie lepszy a napewno już nie bije na głowę …

  1. jest to nie tylko moje zdanie

4)po zbyt duzym overclockingu karta staje sie coraz mniej stabilna i nie oszukujmy sie Radeona da sie bardzo dużo podkręcić i wiem że każdy ma klapki na oczach mysląc jak bardzo ją podkręcił i jakich to nie ma osiągów…ale ile ta karta pożyje przy takim przeciążeniu?

5)nie macie żadnej pewności że gość ją będzie podkręcał a w standardzie GeForce jest lepszy…

6)różnice są tak minimalne że nie ma sensu sie sprzeczać

liczba zepsutych Radeonów ( nie tylko po nieudanym overclockingu jest xxx razy większa)

wniesek:::::::::::

nie jestem zatwardziałym fanem GeForca i wiem jakie plusy przemawiają za Radeonem ale jednak i tak zostanę przy swoim i uwarzam ze reasumujęc wolę GeForcea(oczywiście od Radeona 9550)… ZRÓBISZ JAK ZECHCESZ>>>>>>>>>>>>>>>

a jeżeli masz jeszcze wątpliwości to wejdź na to forum tam jest kilka set postów na ten temat i może ci sie rozjaśni

http://forum.tweak.pl/about75130-0-asc-5850.html

tym FX 5200Ultimate dobra jest, ale w 3dmarku2oo3 nieuciągnie wiekszego wyniku niz 1900pkt, ja na swoim slabiutkim procku i małej ilości ramu mam w 3dmarku 2oo3 wyniczek deczko powyzej 2000pkt, a karta niekręcona jeszcze :smiley:

spoko :x

strumienianin sorki :wink: maiłem ten sam link w ulubionych nie wiedziałem że to jest twój :slight_smile:

cmafatcat

to jest badziewie lepszy 9550

Radeon 9550 polecam Osbra graficzka