Jaką kartę GRAFICZNĄ za 200 zł?

Hejka

Nadszedł czas, abym kupił sobie jakąś nową kartę Graficzną.

Jestem zapalonym oglądaczem filmów, na kompie, moja stara karta już zaczyna zdychać :lol: mam obecnie GF 2 Mx400 (pewnie dużo osób zna tą kartę dlatego pozwoliłem sobie na skróty), Nie gram w żadne gry nic w tym stylu tylko czasami robię jakieś prace w corelu.

Mam kasy tak z 200 zł, myślę że można coś za to kupić ciekawego.

Doradźcie mi jaką kartę wybrać pod AGP (chyba tak się to pisze)

Pozd.

Jeśli używasz pecet tylko do oglądania filmów lub korzystania z Offica i programów do obróbki grafiki, to myślę, że wystarczy Tobie GeForce 5200 FX.

Pzdr.

Jaki masz zasilacz? Firma/ model ilość wat.

Radeon 9550 128 Mb 128 bit np od Saphhire, lub Radeon 8500 (150-80 zł).

GF 6200 http://allegro.pl/item164714294_asus_gf … turbo.html

Zasilacz to ja nie długo zmieniam, planuje zakup karty za jakieś 2 tyg. wiedz jeszcze mam czas na zakup zasilacza :mrgreen:

Dzięki za pomoc w wyborze

a jakie masz kompa i ile masz kasy na zasilacz to do radzimycoś żeby nie kupił jakiegoś codegona albo co innego szitowego ;E

Tak, w tym przedziale cenowym ta karta będzie najlepsza. Karte jeszcze można troche podkręcić jak będzie potrzeba.

Nie zdziw się jak coś nagle się przypali :wink:

Jaki masz ten zasilacz i jaki będzie kupować?

Zacznij modernizację od dobrego zasilacza, np. Chieftec. Na starym możesz spalić nie tylko starego kompa, ale i nową grafę.

Jescze jedna uwaga: zasiłka jest najmniej odpowiednim komponentem peceta do robienia oszczędności.:mrgreen:

Do oglądania filmów ci gf2 wystarczy. Sam miałem takiego 2 tygodnie temu. Nie kupuj żadnej karty za 200zł bo ci się to nie opłaci. Nawet w lepsze gry nie zagrasz. Albo kupisz nowy komp albo znajdziesz jakiegoś geforca 7300gs na AGP.

GeForce 6200, wejdzie każda gra, noo… z wyjatkiem Crysisa :wink:

I nawet nie mam problemu z odpaleniem filmiku w rozdzielczości 1280x960, czy wyższej.