Jaką kartę GRAFICZNĄ za 200 zł?

(k-9) #1

Hejka

Nadszedł czas, abym kupił sobie jakąś nową kartę Graficzną.

Jestem zapalonym oglądaczem filmów, na kompie, moja stara karta już zaczyna zdychać :lol: mam obecnie GF 2 Mx400 (pewnie dużo osób zna tą kartę dlatego pozwoliłem sobie na skróty), Nie gram w żadne gry nic w tym stylu tylko czasami robię jakieś prace w corelu.

Mam kasy tak z 200 zł, myślę że można coś za to kupić ciekawego.

Doradźcie mi jaką kartę wybrać pod AGP (chyba tak się to pisze)

Pozd.

(Darklife) #2

Jeśli używasz pecet tylko do oglądania filmów lub korzystania z Offica i programów do obróbki grafiki, to myślę, że wystarczy Tobie GeForce 5200 FX.

Pzdr.

(Michal Kolatek) #3

Jaki masz zasilacz? Firma/ model ilość wat.

Radeon 9550 128 Mb 128 bit np od Saphhire, lub Radeon 8500 (150-80 zł).

(Meason) #4

GF 6200 http://allegro.pl/item164714294_asus_gf ... turbo.html

(k-9) #5

Zasilacz to ja nie długo zmieniam, planuje zakup karty za jakieś 2 tyg. wiedz jeszcze mam czas na zakup zasilacza :mrgreen:

Dzięki za pomoc w wyborze

(Pyra20) #6

a jakie masz kompa i ile masz kasy na zasilacz to do radzimycoś żeby nie kupił jakiegoś codegona albo co innego szitowego ;E

(Pawel0303) #7

Tak, w tym przedziale cenowym ta karta będzie najlepsza. Karte jeszcze można troche podkręcić jak będzie potrzeba.

(Błażej) #8

Nie zdziw się jak coś nagle się przypali :wink:

Jaki masz ten zasilacz i jaki będzie kupować?

(Gugu007) #9

Zacznij modernizację od dobrego zasilacza, np. Chieftec. Na starym możesz spalić nie tylko starego kompa, ale i nową grafę.

Jescze jedna uwaga: zasiłka jest najmniej odpowiednim komponentem peceta do robienia oszczędności.:mrgreen:

(Pacucman) #10

Do oglądania filmów ci gf2 wystarczy. Sam miałem takiego 2 tygodnie temu. Nie kupuj żadnej karty za 200zł bo ci się to nie opłaci. Nawet w lepsze gry nie zagrasz. Albo kupisz nowy komp albo znajdziesz jakiegoś geforca 7300gs na AGP.

(walker123) #11

GeForce 6200, wejdzie każda gra, noo.. z wyjatkiem Crysisa :wink:

I nawet nie mam problemu z odpaleniem filmiku w rozdzielczości 1280x960, czy wyższej.