Jaką kartę grafiki wybrać?

Witam!

Szukam laptopa (przedział cenowy 2500 do 3500 zł)i w związku z tym mam pytanie. Co to dokładnie jest Graphics Media Accelerator (GMA) 950, czy jest to lepsze od np. karty graficznej GeeForce lub Radeon? Oczywiście o zbliżonych parametrach.

I drugie pytanko. Jaka karta graficzna w laptopie najlepiej sie sprawdzi?

Pozdrawiam :slight_smile:

Graphics Media Accelerator (GMA) 950 to jest karta graficzna zintegrowana najgorsza jaka dają do laptopów szukaj kart np. geforców bo te są najlepsze do grania ;D i najlepiej z procesorem AMD bo ponoć sie nie grzeją tak bardzo jak intel :stuck_out_tongue:

Do 3500 zł to sobie w Gothica 3 na takim laptopie na pewno nie pograsz. Szukaj czegoś przynajmniej z grafiką GF 7600 w zwyż.

dzięki za odpowiedzi :slight_smile:

djkilof zdziwisz się ale za 3400 znalazłem laptopa z prockiem core duo 1,86 kartą grafiki GF 7400 + 1 giga ramu ;). myślę że gothic spokojnie na nim pójdzie. Zresztą… laptop ten będzie dla mojej dziewczyny, więc ona raczej będzie na nim pracować niż grać :slight_smile:

pozdrawiam :slight_smile:

Za 2500 też kupisz z 1 gb ramu ale co z tego… Ten GF7400 też nie za ciekawie działa no ale jak nie będziesz grał to laptop ok. A w Gothica 3 żeby na tym sprzęcie pograć to możesz pomarzyć :slight_smile:

generalnie na lapie to ati szukaj. sa wydajniejsze! wszedzie o tym przeczytasz!

a myślałem, że tylko nvidia ma fanboyów :stuck_out_tongue: jest jeden laptop nadający się do grania z geforce 8600… ale ta cena