Jaką kartę GTX 1080 wybrać

(marson1) #1

Witajcie

Ponieważ widzę, że ceny kart zaczynają delikatnie spadać a nie wiadomo co będzie za chwilę, chciałbym kupić GTX 1080, po moich ostatnich przygodach w grę wchodzi tylko zakup nowej karty, no i tu pytanie co wybrać. Zastanawiam się nad poniższymi dwoma:

(FXJ) #2

http://zwarty.pl/LI57R3Y w euro jest wersja z gpanelem nawet, więc trzeba się spodziewać niebawem wyprzedaży przed premiera GTX 2000 series

(januszek) #3

Patrz na długość fabrycznej (nie sprzedawcy) gwarancji :slight_smile:
ps. EVGA :slight_smile:

(FXJ) #4

up - to też Zotac po rejestracji.

(marson1) #5

heheh widzę, że ile ludzi i kart tyle opinii, mnie w sumie interesuje też kultura pracy, nie chcę mieć wiertarki w kompie gratis, względnie innej pralki.

(januszek) #6

Nie chcesz hałasu, wybierz chłodzenie wodne:

ps. wg ceneo już od 3k zł.

(marson1) #7

zotac zupełnie odpada, bo się nie zmieści do obudowy przynajmniej wersja AMP Omega czy jak ją tam zwać, mam obudowę midi tower do której wejdzie karta o max długości 320 mm

(Ationx) #8

Śmiało bierz Gamerocka

Dobry i stosunkowo tani model.

(Odyniec_Stary) #9

Bierz co tańsze z tych dwóch ofert. Generalnie z obu modeli będziesz zadowolony. W przypadku Palita upewnij się czy masz masz na niego miejsce, bo to prawie 3 sloty.

Radziłbym zaczekać aż ceny jeszcze spadną, ale w tej porypanej sytuacji chyba lepiej tego nie robić :wink:

(marson1) #10

Otóż to - obawiam się powtórki z przed kilku miesięcy, że ceny spadną na chwilę a potem wywindują się jeszcze bardziej… przecież ten MSI kosztował o zgrozo pod 3500 zł więc przy 3100 zł to już spora obniżka.

(mis456) #11

Gamerock jest świetną opcją - jeden z fajniejszych GTX 1080 - wiec warto go brać