Jaką karte kupić do Komputera Dell gx260 optiplex

Witam ! Mam Do was (forumowiczów) pytanie. Jaką karte graficzną kupić do Mojego komputera Dell optiplex gx 260.? Budżet mam do 100-150 zl. Chciałbym Pograć w grę Counter-Strike ale nie moge pograc Bo:

  • Duży Ping (120<)

  • Mało Fpsów na zintegrowanej karcie graficznej.

Przy okazji moglibyście dopisać jak ja zamontować i zainstalować.

Z góry dziękuje i Pozdrawiam

Krzeptos

Zobacz na Allegro karty na agp. Na pinga to nie pomoże, pogadaj z dostawcą netu, z niektórymi (tymi mniejszymi) naprawdę można się dogadać :slight_smile:

Idż do Biedronki Codziennie niskie ceny! !!

Proszę odpowiedzcie , ponieważ mam taki sam problem … Nie wiem czy na płycie głównej optiplex GX260 będą działać karty graficzne agp 8x , a płyta główna obsługuje agp 4x . Wydam tyle samo ile człowiek , który założył ten temat . Jeśli macie propozycję to podajcie parę kart graficznych i proszę o odpowiedzenie na moje pytanie ( czy na płycie głównej optiplex GX260 będą działać karty graficzne agp 8x ? )

Z góry dziękuję …

Pozdrawiam Bagiet :smiley:

Dodane 04.05.2012 (Pt) 14:38

I jeszcze jedno … Nie pytajcie mnie o zasilacz , bo mam słaby ( moc bodajże 240 W ) , ale sobie kupię . Proszę też o doradzenie jaki kupić zasilacz .

Karta AGP 8x powinna działać na AGP 4x, tylko trochę wolniej. Nie będzie działać na AGP 1-2x.

Poczytaj to

http://support.dell.com/support/edocs/systems/opgx260/en/sm/cards.htm#1104768

Z kart graficznych to popatrz za Geforce 5500 FX albo 6200.

Dziękuję za szybką i pomocną odpowiedź … Mógłbyś powiedzieć , czy zasilacz utrzyma kartę Geforce 5500 FX , bo właśnie tę chcę kupić . Jeśli nie utrzyma to prosiłbym o jakieś przykłady tanich zasilaczy .

Tego to nie wiem, to pewnie markowy komp Della (ten czarny) więc tam zasilacze są zoptymalizowane głównie pod to co jest z jakimś zapasem.

Ta karta myślę że bierze te 60-80W ale głowy nie dam.

Można się trochę zasugerować tym

http://www.thermaltake.outervision.com/

No właśnie posiadam ten komputer della … Niedługo kupię tę kartę 5500 fx i mam nadzieję , że się nie zawiodę … Jakie gry mogą zadziałać na tym kompie ? Czy zadziała normalnie np : Gothic 3 , Lauge Of Legends , Risen , Wiedźmin ? . Moje parametry to :

Płyta główna - wiesz

Karta graficzna - tę co kupuję

RAM - 1,25 gb

Procesor - intel pentium 4 2.66 GHz

Zasilacz - wiesz

Jeśli nie wiesz to się nie kłopocz . Dzięki za wszystko …

Dodane 06.05.2012 (N) 11:21

Zmiana planów … Kupiłem 6200 i właśnie będę sprawdzał czy będzie działał … Trzymaj kciuki ^^ !

To licz z +100 W - tyle W co poprzednia karta do tego co miałeś przedtem.

Na moje oko FIFA 08/09, Gothic możliwe że tak na minimalnych, co najwyżej średnich wg mnie. Wiedźmin chyba może mieć kłopoty, za ładnie ta gra wygląda;-)

Tu zadaj pytanie co ruszy.

http://forum.dobreprogramy.pl/poszukuje-gry-wymagania-gry-czy-gra-mnie-pojdzie-t366136.html

Tak na marginesie masz tutaj artykuł o przerabianiu 6200 na 6600 :wink:

ra-v ! Dziękuję za poświęcony mi czas . Co prawda nie jest wystrzałowa ta karta ( działa mi bez zastrzeżeń ) , ale lepsze to niż zintegrowana . Mam problem z grą Risen , więc se w to nie pogram . Niedługo zainstaluję gothic III .Lauge Of Legends też normalnie śmiga , ale niestety na najniższych ustawieniach graficznych . Ogółem bardzo mi pomogłeś i serdecznie za to Ci dziękuję . Mój problem rozwiązany … Żegnam się i pozdrawiam

Dodane 11.05.2012 (Pt) 15:38

Niestety typ mojej katy graficznej nie pozwala na podkręcenie jej do 6600 … Gothic 3 na najniższych działa z lekką ścinką , chociaż grałem u kolegi co kupił kompa bardzo dobrego za 1400 zł i mu leciutko też ścinało na najwyższych , więc ten gothic jest trochę dziwny :slight_smile: . Jeszcze raz dziękuję Ci za pomoc i niech Cię Innos błogosławi :smiley: