Jaką karte Memory stick Duo Do K750i?


(Kosmi) #1

Witam pytanie jak w temacie , mam dylemat bo dużo śię naczytałem o podróbkach firmy Sony mniej o Sandisk.Na karte mam 55 zł ale nie wiem jaką kupic co byscie polecili ??

Może takie coś , ale czekam na wasze opinie i porady wiem że pomożecie :slight_smile:

http://allegro.pl/item282447400_hurtowa ... o_2gb.html


(janiś) #2

karta dobra ale ten telefon przy 2gb będzie się wieszał ja nie wiem co, max 1gb przy tym i tak sie wiesza ale dużo mniej, w tym telefonie masz procesor tylko 100 MHz, wiec 2gb to dla niego za dużo


(Kosmi) #3

Mam soft od W800 , nie wiem jak jest z większymi typu 4 gb , a co sądzicie o tej niby to samo ale opakowanie troche inne ?

http://allegro.pl/item286372684_memory_ ... gram_.html


(janiś) #4

spotkałem sie już z tym, że sony wypuszcza te same karty w innych opakowaniach, ale dlaczego tak robią to nie wiem, karta jest dobra ale może jest używana bo to aukcja a nie kup teraz

ale to nic nie zmienia i tak będzie się ciął bo to prawie to samo tylko że ma waklamna


(kam104) #5

Mi chodzi karta 2 gb bez zarzutu, przy uruchamianiu tylko póki nie wybierze sieci nie można nic robić a później już wszystko ok. Ta sama sytuacja jak się kartę wyjmie i włoży jeszcze raz.


(Office) #6

Nie bój się, że na allegro znajdziesz podróbki co prawda zdążają się ale łatwo to poznać np. duża różnica w cenie pomiędzy inną ofertą, Sony ma to do sobie że wypuszcza karty w rożnych kartonach ale są one oryginalne zresztą firma Sony współpracuje z allegro w specjalnym programie którego zadaniem jest znajdowanie takich aukcji oraz ich usuwanie z serwisu :slight_smile:

Pozdrawiam

PS: Możesz śmiało skorzystać z aukcji do kyórych linki byłeś miły podać :smiley: