Jaką kartę tv/sat

Witam, poszukuję karty tv/sat dzięki której mógłbym odbierać np discovery chanel, national geographic, miałem kiedyś taką podstawową kartę ale ona obierała tylko podstawewe kanały i podłączało się ją pod zwykłą antenę. talerz do odbioru satelity posiadam, mam też stary dekoder ale on jest spalony i jeżeli dekoder już nie działa to chciałbym sobie kanały chociaż na kompie ogladać

http://allegro.pl/technisat-sky-star-2- … 79717.html

lub

http://allegro.pl/tv-w-komuterze-karta- … 25361.html

Raczej na tych kartach nie obejrzysz discovery ani national geografic bo te kanały są kodowane.

Niestety ale te kanały są kodowane więc normalnie ich nie oglądniesz. Poza tym kolega rafisoltys podał linki do aukcji gdzie ceny są z kosmosu więc raczej bym te karty odpuścił.

a da się jakoś odkodować te kanały na tych kartach? jeżeli jest jakaś karta która dała by radę odkodować te kanały to cena schodzi na drugi plan

Jeśli masz TV Cyfra+ to przy użyciu najprostszego czytnika kart Phoenix obejrzysz na kompie wszystkie kanały opłacone w pakiecie (a przynajmniej jeszcze jakieś 2 lata temu było to możliwe). Jeśli jednak ot tak chcesz sobie kupić tuner sat do kompa to zapomnij, bez abonamentu pooglądasz sobie ledwie kilka polskich kanałów i setki zagranicznych, lecz w gruncie rzeczy bezwartościowych :wink:

PS: Cyfrowy Polsat też można oglądać na kompie, ale do tego już trzeba karty za jakieś 500zł + specjalnego modułu CI za drugie tyle :wink: