Jaką kartę tv/sat


(Kobi2520) #1

Witam, poszukuję karty tv/sat dzięki której mógłbym odbierać np discovery chanel, national geographic, miałem kiedyś taką podstawową kartę ale ona obierała tylko podstawewe kanały i podłączało się ją pod zwykłą antenę. talerz do odbioru satelity posiadam, mam też stary dekoder ale on jest spalony i jeżeli dekoder już nie działa to chciałbym sobie kanały chociaż na kompie ogladać


(Www Rafis) #2

http://allegro.pl/technisat-sky-star-2- ... 79717.html

lub

http://allegro.pl/tv-w-komuterze-karta- ... 25361.html


(Maciej654) #3

Raczej na tych kartach nie obejrzysz discovery ani national geografic bo te kanały są kodowane.


(fiero) #4

Niestety ale te kanały są kodowane więc normalnie ich nie oglądniesz. Poza tym kolega rafisoltys podał linki do aukcji gdzie ceny są z kosmosu więc raczej bym te karty odpuścił.


(Kobi2520) #5

a da się jakoś odkodować te kanały na tych kartach? jeżeli jest jakaś karta która dała by radę odkodować te kanały to cena schodzi na drugi plan


(Xparanienormalnyx) #6

Jeśli masz TV Cyfra+ to przy użyciu najprostszego czytnika kart Phoenix obejrzysz na kompie wszystkie kanały opłacone w pakiecie (a przynajmniej jeszcze jakieś 2 lata temu było to możliwe). Jeśli jednak ot tak chcesz sobie kupić tuner sat do kompa to zapomnij, bez abonamentu pooglądasz sobie ledwie kilka polskich kanałów i setki zagranicznych, lecz w gruncie rzeczy bezwartościowych :wink:

PS: Cyfrowy Polsat też można oglądać na kompie, ale do tego już trzeba karty za jakieś 500zł + specjalnego modułu CI za drugie tyle :wink: