Jaką kierownicę kupić? Budżet maksymalnie 200 PLN

Witam. Ostatnio zaczęły mnie wciągać gry wyścigowe i zdecydowałam się na kupno kierownicy tylko, że nigdy w temacie tych kontrolerów nie byłam. Interesuje mnie taka, w cenie bliskiej 150 zł. Ostatecznie 200 ale bez przesady. Nie musi mieć skrzyni biegów ale miło by było gdyby jednak znalazła się taka w zestawie. Myślałam sobie nad Tracer Zonda, głownie z powodu możliwości podpięcia do GameCuba’a - jedynej konsoli do telewizora jaką posiadam. Prosiła bym też o wytłumaczenie, na czym polega funkcja Feedback, ponieważ niezbyt rozumiem o co z nią chodzi, a podobno dodaje niezłego relizmu. Będę używała kierownicy, głównie do wyścigówek z serii Need For Speed ale ostatnio zastanawiałam się nad pewną grą, w którą dawno temu grałam. Polegała na przewożeniu przez ciężarówkę towarów, a w nazwie ma 18.

Ja posiadam Tracera Zondę i powiem, że kierownica nawet niezła. W zestawie znajduje się już skrzynia biegów więc o to nie ma się co martwić. Ja nigdy nie miałem z nią problemów więc powiem, że ta kierownica jest moim zdaniem OK.

Feedback jeżeli dobrze rozumiem polega na powracania kierownicy do jej oryginalnej pozycji, tzn. Jeżeli skręcisz w lewo i puścisz kierownice to ona powraca do pozycji neutralnej.

Gra, o której mówisz pochodzi z tej serii gier: http://www.gry-online.pl/gry-z-serii-i- … asp?ID=848

Osobiście polecam te dwie części: http://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=2126 oraz http://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=2795

Są to dość przestarzałe tytuły i od siebie dodam grę: http://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=16099

Gra pochodzi z tamtego roku i ma bardzo wysokie oceny. Jest dużo nowsza i znacznie lepiej rozbudowana. Ostatnio wyszedł nawet do niej nowy dodatek. Fabuła (jeżeli tak to mogę nazwać) rozgrywa się w Europie, w tym w Polsce i moim zdaniem będzie lepszą propozycją niż Hard Truck.