Jaką klasę wybrać

szczerze to leje na maturę, czy zaliczę czy nie, biedny nie będę, ojciec i tak mi coś załatwi ^^

ja po technikum kończę edukację, a na pewno nie skończę jak większość po studiach w mcdonaldzie albo na zmywaku w anglii :wink:

to co jest potrzebne jest wałkowane tyle, że wystarcza trochę posłuchać i się wie wszystko (przynajmniej w moim wypadku)

nie chciałem tym postem, ani żadnym innym nikogo urazić, bo niektórzy ludzie tutaj… (nie chodzi o tutaj piszących ale np. te komentarze o zdjęciu z iPadem w kiblu… #-o )

EDIT:

ktoś kiedyś powiedział, im mniej wiesz, tym więcej zarabiasz, np. mój ojciec skończył zawodówkę jako elektryk, technikum sobie kupił (robił podróby wzmacniaczy i sprzedawał jako oryginały, a poza tym był fotografem), a na koncie ma ponad 4mln zł, wliczając oczywiście obce waluty :wink: poza tym to w moim wieku (16lat) miał więcej kasy niż jego ojciec, pracujący na kolei :wink:

życie trza wykorzystać dobrze a nie 1/3 życia spędzić z nosem w książkach :stuck_out_tongue:

Wszystko zależy od kierunku, jak się zachce im studiowania jakiś politologii i innych rzeczy, no to niestety tak kończą.

Szczęśliwy jesteś, że sam nic nie zrobisz, bo ojciec i tak załatwi? Dla mnie na oklaski zasługują Ci, którzy sami doszli do czegoś.

Nie wiem o jakie zdjęcie z iPadem w kiblu chodzi, możesz przybliżyć?

niee, po prostu udowadniam, że odurzenia niestety nie da się ukryć nawet pisząc :wink: kodeina mnie trochę zmuliła, oczywiście chodziło mi o to że używam sprzętów apple a nie innych, i tak każdy wie o co chodzi

a po drugie kłóciłbym się o wiedzę informatyczną, ale przez internet to se można :stuck_out_tongue:

te, które pojawiło się przy tescie iPada na vortalu, nie wiem czy zmieniono je przez bandę sztywniaków czy jeszcze jest, w labie znajdziesz, mi się nie chce :smiley:

No zdjęcie w kiblu, no mnie tam nie rusza, każdy to robi, jednak z drugiej strony śmieszne jest, żeby nie móc się na pięć minut oderwać od elektroniki i w spokoju uwolnić to, co trzeba :wink:

klopas , sądząc po sposobie pisanie przez Ciebie postów to póki co chyba nie zanosi się na to, żebyś powtórzył sukces ojca :stuck_out_tongue:

(chodzi głównie o ten tekst ‘po edicie’)

Coś wierzyć mi się nie chce - 4 miliony na koncie i siedzisz na jakimś nędznym 6-cio letnim iBooku, mieszkasz w Bytomiu? W sumie, w internecie mogę sobie wszystko napisać :wink:

naprawdę mi nie zależy, tutaj siedzę bo mieszkam z matką, nie kupi mi nic lepszego, bo myśli, że jestem mega ćpunem i sprzedam tego lapka, dlatego mam iBooka

siedzi w Bytomiu, bo fiskus by się doczepił czemu ma tyle kasy mimo, że zarobki wg państwa to coś około 1000zł :wink: wiesz, ktoś kto zarabia 1000zł na m-c na pewno nie ma kibla z prysznicem za 5k z saunami i pierdołami i cały kibel wykafelkowany (nawet sufit), nie miałby TV za 8k itp, itd :wink: no i nie miałby 3 samochodów (chrysler voyager z 04, bmw e36 cabrio i jakieś suzuki :stuck_out_tongue: ) oczywiście nie zarejestrowane na niego :wink:

EDIT:

fakt, nie ma 4 merców slk ale obecnie nic nie robi, więc rozwala kasę tak, żeby do śmierci mu stykło (póki co ma 45lat :wink: )

W tym momencie muszę się przyznać bez bicia, że pizg…m o podłogę :slight_smile:

Swoja droga jak na te niby 4 mln to te nic nierobienie to dość ciekawa taktyka…

good, normalnie to bym się czepiał tego albo coś ale bez bicia, jestem na pięknym świecie gdzie nawet pożar by mnie nie ruszył ^^

Podejrzane to.

Ojciec elektryk, który na jakiś lewych wzmacniaczach i fotografii dorobił się czterech milionów, trzech samochodów, kibla, telewizora za 8k (to co to za telewizor jest? co on robi, kawę parzy czy co?), do tego siedzi w jednym z najbrzydszych miast GOP-u - Bytomiu.

Trochę przypominasz mi kolegę, który mówił, że jego ojciec pracujący na gazowni dorobił się Lambo i Dodge’a :wink:

wiesz, tyle kosztowały jak się pojawiły te 3D, jakiś panasonic z 600hz czy jakoś tak, w ogóle OT się zrobił straszny, zacząłem się zastanawiać czemu na pasku nazwy pisze “Jaką klasę wybrać - Strona 2” :stuck_out_tongue:

Nie wiem ile kosztowały, bo to wszystko są chwyty marketingowe, różnicy pomiędzy 200Hz a 600Hz nie widać, a 3D jest sztuczne, że aż niedobrze.

Yyyyy chyba mi się wydaję że odeszliśmy od tematu ale to mniejsza z tym bo to są rozmowy na luzie xDD piszcie dalej ja poczytam ^^

Tego, że z liceum nic nie wyniosłem. Dostałem się nawet na dzienne państwowe studia i po roku zrezygnowałem. Mam maturę a w pracy jestem jedyny bez magistra (robimy to samo i zarabiamy tyle samo), ale pomijając kwestię pracy bo z tym jest bardzo ciężko przynajmniej w moim i znajomych otoczeniu to lepiej iść na studia informatyczne po technikum niż po LO.

A z zawodem informatyka nie jest tak, ze się trzeba samemu potem dokształcać z biegiem czasu, bo wychodzą nowe wersje programów, powstają nowe rzeczy itp?

np. matematyk czy fizyk nauczy się tego, co ma i raczej jego wiedza za 5-10 lat jego wiedza nie stanie się… przestarzała

Oczywiście, że trzeba…