Jaka klawiatura i mysz dla graczy do 125 zł

Jak w temacie jaką kupić klawiaturę dla gracza tak, żeby nie zacinała mi się przy robieniu różnych trików w grach. Np. zwody w fifie itp.

Oraz jaką mysz myślałem nad jakąś od A4-Tech z serii X-7. Są ładne i drogie, ale taką za 50-70 zł to da jeszcze radę kupić.

http://www.google.pl/search?hl=pl&clien … Szukaj&lr=

A co byście powiedzieli na parę:

RAzER Lycosa Gaming Keyboard (choć trochę droga)

Mysz A4Tech EVO XGame Laser X750 Green Fire

czy da się zamienić klawiaturę jakiś ciut tańszy odpowiednikiem. Tak około 200zł.

razer arctosa+salmosa i muzyka gra :smiley:

Myszka od Razera albo Geniusa, a klawiatura obojętnie, może być z A4Tech.

Mysz - Razer DeathAdder

jeśli używasz myszki prawą ręką kup Razer DA ta myszka jest genialna mam ją już 2 miechy i śmiga mi po wszystkim > blacie biurka >papierze prześcieradle > kołdrze jakimś plastiku dosłownie po wszystkim… świetny stosunek jakości do ceny(koszt 150 zł) nie bierz tych a4techów bo ta firma jest denna … (jak kupowałem myszke to przeczytałem MASE tematów o myszkach dla graczy…) dobrym rozwiązaniem jest jeszcze logitech (nie pamiętam dokładnie nazwy) chyba mx-518 czy coś takiego… ew logitech g5 ale to już wyższa półka cenowa :stuck_out_tongue:

klawiature mam logitech g11 i czasami jak włącze podświetlenie na myszcze i klawce to sam miód(w oby dwóch ładne niebieskie podświetlenie w klawce 2 poziomy w myszke scroll i logo na środku myszki mogą być podświetlone(oby 2 nie muszą są całkowicie niezależne)) :stuck_out_tongue: klawka ma wysoki skok klawiszy duuuuużo klawiszy do makr i w ogóle fajnie się prezentuje koszt klawy to 222zl … może sporo ale klawa jest bardzo fajna :stuck_out_tongue: (mi się udało kupić nową za coś kolo 28 funtów :D)

Wg mnie dobra jest jeszcze firma Genius.