Jaką klawiature do 100 zł wybrać ?


(kamcia0980) #1

Ma być ona podświetlana


(Amaterasu) #2

Miałam, oddałam komuś. Klawiatura całkiem fajna, jednak musisz się do niej przyzwyczaić.


(mateuszek2003) #3

chodzi ci o klawiaturę dla graczy czy jaką ?


(mateuszek2003) #4

Jeżeli chodzi ci o klawiaturę dla graczy to polecam jak najbardziej ten model https://www.morele.net/klawiatura-zalman-zm-k400g-548388/ klawiatura ma do wyboru czerwone oraz niebieskie podświetlenie sam z niej korzystam od ponad roku i nadal świetnie się trzyma jest wygodna oraz ma dodatkowe przyciski :slight_smile:


(kamcia0980) #5

Dla gracza


(mateuszek2003) #6

to tak jak pisałem bierz śmiało tą


sam z niej korzystam od ponad roku i spisuje się świetnie i ma 2 wyboru kolorków czerwony lub niebieski
oczywiście nie chodzi mi o to , że wybierasz z jakim kolorkiem tylko od razu mam kolorki i zmieniasz kiedy chcesz :smiley: + masz dodatkowe przyciski nad F1 ITD.
Myślę , że pomogłem
Pozdrawiam


(Krzysztof Nowak) #7

Dla graczy A4Tech Bloody B120


(mr-alex) #8

Klawiatura Logitech K270 https://www.vedion.pl/product-pol-831–N-Klawiatura-Logitech-K270-.html bardzo wygodna, wytrzymała na zalania i mająca spory zasięg. Jeśli miałbym wymienić coś co mi się nie podoba to brak akumulatorka i możliwość jego ładowania za pomocą USB oraz brak podświetlenia klawiszy. Poza tym sprawuje się bardzo dobrze!


(bmfoo444) #9

W tym przedziale cenowym polecam zakup klawiatury A4Tech Bloody B314. Klawisze są bardzo szybkie, jest wytrzymała. Ciekawostką jest to, że posiada fotokomórki, które chronią przed przypadkowym podwójnym kliknięciem oraz posiada technologię Dust Resistant. Jest także podświetlana. W tym przedziale cenowym uważam, że jest to najlepszy wybór !


(kanilo) #10

A co powiecie na tą ? https://www.sferis.pl/tacens-klawiatura-przewodowa-mars-gaming-mk2-czarna-podswietlenie-rgb-tacmars-mk2-p414294 szukam klawiatury dla brata na prezent chce przeznaczyć jakieś 130zł, myślicie że dobrze wybrałem ?