Jaką komórkę kupić?

Hej! Chciałam prosić Was o radę kupuję nowy telefon komórkowy ale nie wiem jaki

Moje wymagania:

bluetooth

odtwarzacz MP3

Radio

slot na karte pamięci

Aparat

wideo

Proszę o pomoc … Z góry dziękuje bardzo :smiley: :wink:

Nie podałeś najważniejszej informacji, jaką kwotę chcesz nam niego przeznaczyć?

Za jaką kwotę?

Wszystkie nowe telefony będą miałe podane przez Ciebie opcje.

Jak widzę zależy Ci na muzyce, wiec bierz jakiś muzyczny, np: nokia 5130, itp.

to może Sony ericsson Yari ? Mam od grudnia i jestem zadowolony…

-nowy walkman

-aparat 5mpx + przedni do videorozmów vga

-radio

-bluetooth

-slot na karty microSD (1gb dają w zestawie )

-video QVGA@30fps

-akcelerometr i shake me (obracanie menu multimediów i gry ruchowe/czujnik ruchu/)

więcej info tu: http://www.telepolis.pl/telefony.php?id=1593

mycha15 , proszę zapoznaj się z tą stroną oraz tym tematem, a następnie popraw tytuł tematu, używając przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif

kwota jest mi obojętna;]

Megapiksele się nie liczą w aparacie!

nokia n-series lub e-series :smiley:

Jeżeli cena nie gra roli proponuję:

srebrną NOKIĘ N95 Continental Diamond, ozdobioną “tylko” 4,42-karatowymi kamieniami za 66 699 złotych diamond-encrusted-luxury-mobile-phone.jpg

NOKIE 8800 SAPPHIRE Continental (diamenty 7.0 karata) 66 699 zł… product%20(1).jpg

A tak na poważnie to mogę nawet polecić MyPhona za biedronki za 99 zł… Więc może bliższe określania co do ceny…

E51 spełni twoje skromne wymagania, ba, nawet nieopłacalny dziś k750i też spełni ale za jego cenę można mieć lepszy telefon (6120cls czy k800i)

Tak, wyjdź z nim na ulicę w jakieś nieciekawej okolicy - zainteresowanie gwarantowane!

Witam proszę o pomoc w wyborze telefonu mam do wyboru Samsung Ultra Style i Nokie 5530, z tego co się orientuje to samsung ma chyba nawigację, powiedzcie czy warto korzystać z takiej nawigacji proszę o opinię i dziękuje za pomoc

mycha15 , sądzisz że teraz temat jest konkretniejszy? Spróbuj jeszcze raz.