Jaką komórkę wybrać

Witam, mam jeden problem, która koma jest lepsza, NOKIA 5310 XpressMusic czy SAMSUNG D900i, lub jeszcze ewentualnie LG KM380 Emerald, która jest najlepsza oraz ma najlepsze funkcję. Dzięki

i jeszcze jest Nokia 3120

zależy do czego chcesz fona używać ,i czy się nie pogubisz w opcjach jak będzie miał ten fon za dużo :lol:

Nokie 5310 XM.

dla muzyki i gier oraz filmów

a czym się różni np. Nokia 5310 XM a Samsung D900i

i jeszcze mam małe pytanie, czy na tej nokii chodzą gry JAVA

tak, chodzą gry java :wink:

Samsung ma lepszy aparat, jest dość awaryjny, ma trudniejsze menu, są małe niedociągnięcia jak w większości samsungów.

Nokia ma zdecydowanie lepszą jakość muzyki, aparat gorszy, dość prosta obsługa, ładniej wygląda (szczególnie w niebieskiej obwódce wokół wyświetlacza :slight_smile: )

do listy dołączam jeszcze Nokia 3120, więc jaki mi telefon proponujecie, do dziś potrzebuje odpowiedzi bo kończy się umowa, proszę o wady tych telefonów z waszego przekonania bo na google nie chce mi się szukać bo teraz gdzieś jadę z bratem i nie będę miał czasu na szukanie, pozdro i dzięki

jak już wcześniej mówiłem jedyną słuszną decyzją jest 5310 XM. 3120 nic tu nie wnosi. Z resztą o ile się nie przejadę sam będę miał dzisiaj ten telefon :smiley:

a słuchawki w tym telefonie są głośne, wiem że jakoś dźwięku przez głośniki jest bdb, a co do tego modelu to gry będą dobrze chodziły

adas2333

używał znaków interpunkcyjnych, bo nie wiadomo, czy pytasz, czy twierdzisz :wink:

jasne.

prawda.

no tak, jak już będziesz miał ten telefon to szukaj gier w rozdzielczości tego telefon, nie powinno być problemów.

ale mi się wydaje że Nokia 3120 jest też dobra 2 MegaPiksele, lampa, 16 mln kolorów no praktycznie lepsza

Rozumiem, że chodzi o wersję Classic.

5310 też ma 16 mln. kolorów, i 2Mpx, ale lampy już niema. Teraz masz rację, wersja Classic jest lepsza. O ile Ci się podoba, to bierz ją.

może 5700?

ale nie ma jej w ofercie, ja przedłużam umowę w mix Plusie i właśnie pasują mi tylko te komy które wypisałem

no to nic ci nie poradzę :wink: tam nie mają za fajnych fonów :wink:

Jeżeli zależy Ci TYLKO na muzyce i grasz… No to brał bym tą Nokię XpressMuisc.

5310